Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Péniszméretet hogyan méritek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméretet hogyan méritek? Itt mindenkinek baromi nagy van, a valóságban meg. :D

Figyelt kérdés

Nekem lemérve 14 cm KÖRÜL van (mindig mást mérek, attól függően hogyan mérem) és itt mindenki irogatja, hogy milyen hosszú 17-20 cm körül van nekik.

8 pasival voltam már, passzív vagyok és azért jó lenne, ha az aktívoknak hosszabb lenne, mint nekem. :D Hát olyan 5-nek a 8ból kisebb volt, pedig páran nagyobb méretet is mondtak 14 cm-nél... akkor most ez hogy van?



2018. jan. 2. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát kamuztak, nem? XD
2018. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Mi egymás hasához rakjuk a fiúimmal és úgy döntjük el ki az aktív passzív :D
2018. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Sokszor leírtam már, hogyan kell, a Gyakorin mindenki így csinálja:

Egy háromszögvonalzó egyik befogóját a hasadhoz szortod, a másikat a merev farkadhoz, és leolvasod a centit. Ehhez egy tetszőleges, 0 és 9 közötti számot hozzáadsz, és azt megírod.

2018. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
14 az átlag, csak interneten azt mond amit akar.
2018. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mert úgy mérik, hogy addig benyomják a vonalzót a farkuk mellé ameddig tudják, és nem a tényleges hosszt mérik, hogy az eredmény jobban essen a kis lelküknek
2018. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van BPEL, meg NBPEL, azaz Bone Pressed Erected Lenght és Not Bone Pressed Erected Lenght. Az előbbi pontosabb, azaz ugyan azt fogod mérni minden alkalommal, de csalóka, mert többnek mutatja magát. A BPEL esetében a vonalzót betolod a pénisz középvonalában fent a szeméremcsontig amíg tudod. Ez kb rárak 2 centit a láthatóra. De mivel mindig ott a csont ezért mindig pont ugyan onnan fogod mérni. Nekem pl lazán mérve 16-17 centi, ha betolom tövig a vonalzót, akkor 18-19. Azért intervallum, mert izgalmi állapot függő.
2018. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tényleg nagy ha nem hiszik mindig megmutatom 17/f
2018. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sokan csontig toljak, ahogy irtak. Es az nem egy valos ertek.
2018. jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végülis, ha a pénisz belső eredésétől mérnék, akkor valakinek lehetne 30 cm is. :DD
2018. jan. 11. 09:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16cm, de én pl imádom ha vkinek kicsi:)
2018. jan. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!