Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? A meleg ismerősöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A meleg ismerősöm mindig azzal jön, hogy 2 férfi között az anális szex egy "természetes biológiai folyamat". Főleg akkor rossz ez amikor eszem. Nem ítélem el a melegeket, de én nekem a gyomrom felfordul tőle = (

Figyelt kérdés
2018. jan. 11. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Gondolom arra gondol, amikor az erősebb, alfább, dominánsabb férfi számára nem elérhető egy nő(/punci) ezért egy másik férfi seggét használja punciként, hogy levezesse a feszültséget, bele lőhesse valamibe a magját.


Egyik nagypapám börtönőr volt és ő is mesélte hogy a szabadságban tök heteró férfiak volt hogy megkúrták a társaikat a börtönben, csak hogy legyen már valami szűk EMBERI lyuk, amibe bedughatják a farkukat.

2018. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Mikor meg a pasi akar análozni a csajjal az miért jobb? Mindkét seggen végbéltermék jön ki. -_-
2018. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
"Én csak a sót kértem, nem färtúró beszámolót Frigyes!!"
2018. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ne beszéljen róla, elfogadod, de nem szeretnéd a részleteket hallani. Más megoldás nincsen, és szerintem pl. főleg kaja közben meg kell értenie, hogy nem akarod ezt hallgatni.
2018. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

2


Mert a heteró kapcsolatokban a férfi a behatoló fél, a nő a befogadó fél. A férfi a domináns, a nő a szubmisszív. Tudod, így 90%-ban. És amíg ebbe a képletbe nem ütközik akadály, addig ezt minden fél elfogadja.


"Aki dug, az a férfi" - Ez a felfogás

2018. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Korotok?
2018. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
#5 és mi van azokkal a HETERO pasikkal akik ujjazzák magukat és azt kérek,hogy a barátnőjük felcsatolhatóssal rendezze el őket hátul?-akkor ki dug ki? Mi van az alapképlettel?
2018. jan. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni, hogy egy meleg mondjuk ok nélkül kaja közben az anális szex örömeiről kezdjen beszélni.


Ha adott szituáció, a másik fél rákérdez valami ilyesmire vagy a beszélgető partner természetellenesnek mondja, elmondom, hogy SZÁMOMRA ez a természetes, ponz mi a heteroknak a hetero szex. Számomra meg az pont ugyanolyan undorító.


Alapvetően azt javaslom, hogy ne feszegesd a témát, ne hozd fel.

Ha esetleg ő hozza fel, mondd meg neki, hogy az számodra pont olyan, mint számára az, hogy egy nőt dugjon és ahogy ő sem akar tőled erről hallani és ahogy te sem részletezed neki a hetero szex örömét, úgy ő se részletezze ezt.

2018. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

7:


Ezt amit mondasz én is elítélem és undorítónak tartom, ahogy te is. Az olyanok nem heterók. Egy oldalon állunk, ne aggódj.

2018. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
A szülés is egy természetes biológiai folyamat,én mégis kidobom a taccsot tőle:D
2018. jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!