Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 20 év körüli passzívak: az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli passzívak: az aktív partner milyen igényeit NEM szeretnétek kielégíteni?

Figyelt kérdés
Pár példát mondanátok?
2018. jan. 17. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez elég fura kérdés. Alap esetben olyannal vagyok együtt, akivel nem kényszerből vagy szívességből csinálom a dolgokat.
2018. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha már aktív és le akarna cummantani nem engedném neki és nem is szoktam.
2018. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
#2 ez miért lenne baj, ha le akarna cummantani? Mondjuk én alapból nem szeretem ezeket a kategorizálásokat, hogy aktív meg passzív. Bár a dugásban az aktív szerepben szoktam lenni. De ettől függetlenül olyan jó érzés egy helyes fiatal srácot a számmal kényeztetni, elélveztetni, hogy a számba élvezzen, egyszóval örömet okozni vele, hogy nem is nagyon tudom elképzelni a szexet úgy, hogy ne mindkét fél kölcsönösen kényeztesse egymást. Szóval: az a passzív, aki nem akarja, hogy leszopják, az miért nem akarja??? :-O
2018. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
mármint olyanra gondolsz, hogy sXggből szájba akarja meg hasonló? gondolom a sima, normális dolgokon kívüli elég perverz dolgokat.
2018. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

#3

Kettes válaszadó vagyok, és én nem szeretem,nem igénylem,nem vált ki belőlem különösebb érzéseket az orális szex kivéve ha én csinálom, nekem senkise csinálhatja mert fölösleges. Elélvezni se vagyok hajlandó még ezt is elmondom,hiszen az én felfogásom szerint egy passzivnak fölösleges az az aktív dolga. És szerintem ezek a kategóriák nem véletlen vannak hogy aktiv,passziv,uni hiszen igy könnyebben lehet párt választani.

2018. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Még egy kis kieg:. Nekem akkor jó a szex ha a másikank jó, nekem nem kell elélveznem ahhoz hogy feltöltődjek szellemileg. Ha valaki nekem azt mondja hogy le akar cumizni az nekem teher,nem fogom hagyni. Egyszerűen az én farkam az tabu,ahhoz csak én nyulkálhatok. Ha elakarok élvezni majd magamba megoldom de nem a partneremmel. Az aktív dolga az hogy biztonságot meg minden ilyesmit megadjon mivel ő a férfi szerepet tölti be. Én mint passzív pasi aki a női szerepet tölti be nyilván nekem az a dolgom hogy mindent megadjak és kényeztessem az uramat egyoldalúan. Ilyen téren csak önző pasikkal vagyok hajlandó foglalkozni. Az orál szex az elég férfiatlan és én miért akarnék férfiatlan férfiakkal foglalkozni?
2018. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én melegként teljességgel el tudom fogadni az 5-ös és 6-os válaszoló felfogását, és azt gondolom tök jó, ha valaki így jól is érzi magát.

De, én annyira utálom mikor egy meleg kapcsolatban “női” és “férfi” szerepekről beszélünk szerintem ez elég erősen téves vagy ha valaki női szerepet akar megélni az nem egészen hagyományosan meleg.

Ha szimplán arra gondolsz, hogy van egy domináns fél és van egy “alárendelt” (ez ugye önkéntes szerep), azt el tudom fogadni.

De ne nevezzük már női szerepnek, ez olyan mintha a homoszexualitás a heteroszexualitást próbálná lemodellezni miközben ez nagyon nincs így. A melegség egyidős lehet az emberiséggel és a heteroszexualitással, nem annak mintájára jött létre hanem egy attól független és más tipusú szexuális beállítottság.

A passzív és aktív kategóriákra való felosztás rendben van ugyan, de az is hülyeség ha valaki csakis ebben a rendszerben tud gondolkozni.

Nem hiszem, hogy minden meleg tudna azonosulni ezzel, én például semmiképpen sem.

2018. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%

Én vagyok az 5-os es a 6-os valaszolo.

Attól hogy 2 férfi van egy kapcsolatba attól még megvannak a szerepek.

Valahogy ki kell fejezni hogy ki a férfi a háznál. Attól hogy én ezt mondom hogy enyém a női szerep még nem leszek nő csak inkább a tipikus női dolgok az enyémek. Nem érzem magam nőnek de akkor se én vagyok az igazi férfi, az alfahím a kapcsolatunkban. Az meg hogy esetleg megvannak nevezne a felosztások szexuális téren az sokmindent megkönnyít társkeresés során. Ha meg megvan a társad ott nem kell használni a jelzőket mivel tudod hogy a másik az aktív fél.

2018. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Miért nemtudsz azonosulni egyik megnevezéssel se ? Nyilván csak tudod hogy te melyikbe tartozol. Uni,aktív vagy passzív lehetsz.
2018. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy a passzív az egyfajta alárendelt szerep, de ne nevezzük már női szerepnek, ezzel csak a homofób sztereotípiákat erősítjük.
2018. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!