Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ki az aki bukik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ki az aki bukik a "rossz"fiúsabb srácokra? :-D

Figyelt kérdés

Pl aki cigizik vagy állandóan szexelhetnékje van és erre folyton utalásokat tesz, hogy ott helyben minimum sz*pd le, vagy aki csúnyábban beszél az átlag férfinél stbstb..


Úgy vettem.észre nagyon kevés a meleg srác között az ilyen de nekem rögtön merevedésem van ha meglátok egy ilyet az utcán :-D


2018. jan. 30. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved szembejönni az utcán? :D berántanálak egy lépcsőházba' :D
2018. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-es hmm. Jól hangzik :-D
2018. jan. 30. 12:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az ilyen tipikus kanos fiú.
2018. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mik tartoznak még a rosszfiús viselkedésbe? :D

Nekem van pár szokásom és hobbim amit inkább a rosszfiúkhoz kötnének mások. :D

2018. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

A cigizéstől senki nem lesz "rossz" főleg nem fiúsabb. Ugyanez a véleményem a tirpák és alpári emberekről.


Tudod mitől lesz vki "rossz" fiúsabb?

Van kiállása, kisugárzása, maga a megjelenésével magára vonja a figyelmet. Illetve a rosszfiús srácok szerintem az alvilági ügyletekkel foglalkozó emberek.


De ha neked az alpári viselkedés, és a cigizés rosszfiús ott fogalomzavar van.


28/F

2018. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Uh .ilyen az álompasim
2018. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Én nem ilyen vagyok. De én pl állítólag önző paraszt vagyok. Én csak azt szeretem ha sz-pnak, amíg akarom és ahogy akarom. Ha végzett akkor vagy ismétlés vagy lépjen le. Van aki szerint gáz, más meg imádja. Szerinte ez szexi, hogy csak arra és úgy használom amire és ahogy akarom.
2018. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Cigizést ki nem állhatom, de nekem is imponáló ha egy srácban van pimaszság és ez társul azzal hogy nyiltan beszél a szexről. Összes srác akibe bele estem eddig ilyen volt valamennyire.
2018. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem bejönnek. Ha dohányzik, nem csókolgatom, szagolgatom a száját.
2018. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovpet ***** válasza:
100%
A bagótól nem leszel rosszfiú, csak a szagod lesz rossz tőle. Meg az egészséged egy idő után.
2018. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!