Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is gyakran találkozik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gyakran találkozik fitymaszűkületes srácokkal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 évben 5 fitymaszűkületes fiúval találkoztam. Meglepően magas arány. Van itt olyan akinek szintén van? Mióta? Részleges vagy teljes? Amúgy mind tök jól eléldegél vele de mégis meglep, hogy ilyen gyakori a dolog.

2018. febr. 2. 02:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
En is talalkoztam mar.. tobbel is
2018. febr. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon gyakori, én is láttam párat. némelyik klinikai eset volt, de nem fordult orvoshoz.
2018. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
En meg eggyel se talalkoztam. Igenytelenseg, nemtorodomseg, akinek ilyen. 24/F
2018. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

5 farkat fogtál az éven?

Ez nem semmi, nem túl sok?

nekem hála istennek a farkam tökéletes. :) a lányok szerint.

2018. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Milyen az a fitymaszukuletes farok?
2018. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Én is találkoztam már párral életem során, bár annyira gyakorinak nem mondanám. Igényesebb emberek megműttetik, mert nem csak ápolni nehéz de még a szextől is elveszi kb. az összes élvezetet (a partner számára)
2018. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Azért furcsa, hogy nem megy el orvoshoz, ha látja, hogy szükülete van. 20 perces beavatkozás után rendben lesz már.
2018. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is. Imádnék egy metélt vagy legalább nem szűk sráccal lenni !
2018. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
En metelt vagyok, amikor talalkoztam szukuletes sraccal, hiaba mondtam neki.. azt momdta neki jo ugy
2018. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem sokkal, de találkoztam és látványra sem szép plusz a szexben sem túl praktikus. Azok, akik nem mennek el vele orvoshoz saját magukkal szemben igénytelenek. A saját egészségüket veszélyeztetik és a szexuális életük minőségét sem éppen emeli. Valóban nem kellemes azzal orvoshoz menni, hogy gond van a farkukkal, de az orvosnak ez nem szokatlan és újdonság.
2018. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!