Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom lefotózott meztelenü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lefotózott meztelenül mikor aludtam és nem szólt róla, hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Több eléggé intim képet is csinált. Azért találtam meg őket mert egy selfiet kerestem és mondta nézzem meg a telóján. Aztán volt egy ;) mappa, abban voltak. Ez most mi? Miért csinálta? Mire használja őket szerintetek? Valakivel történt már ilyesmi?

Amúgy annyira nem zavarnak a meztelen fotók csak talán az, hogy a telefonjan vannak. Nem tudom hogy reagáljak. Össze vagyok zavarodva.

24 passzív, a barátom 23



2018. febr. 8. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Akadj ki teljesen és töröltesd ki vele. Ez a pofátlanság teteje.
2018. febr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet el akar adni prostinak,vagy sugar daddy-t keres nektek:D
2018. febr. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez iszonyatosan gáz, mármint az ő szempontjából. Ha meztelen képeket akar rólad, akkor kérjen meg téged hogy csinálj neki, ha később erre verné ki vagy mittudomen. De ha velem valaki ilyet csinálna... Szerintem ez nagyon para, már ne haragudj. Meg hogy el se mondta utána se, hogy csinált rólad képeket. Nem tudom mióta vagytok együtt még ilyenek, de azért én óvatosabb lennék, ki tudja tényleg mire használná a képeket pl egy szakítás után.

Mindegy, lényegében én finoman kozolnem vele hogy ez így nagyon nem oké és máskor kérdezzen, mielőtt ilyen pofátlansagot csinál. Nem hiszem hogy ő boldog lenne, ha őt valaki lefotozna álmában...

2018. febr. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
A minimum, hogy kitörölteted a fotókat a telójából, és reménykedsz, hogy nem tette fel az internetre. Én elgondolkoznék a helyedben a barátságotokról is. Finoman fogalmazva is, nem szép dolog a másikat álmában meztelenül lefényképezni.
2018. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végül az lett, hogy reggel összevesztünk. A képeket letörölte. Azt mondta magának csinálta mert olyan szexi vagyok stb. próbált hízelegni. Most munka van majd este kiderül hogyan tovabb. De amúgy nagyon igyekszik bocsánatot nyerni, egy csomó sms-t küldött. Én szeretem őt de igazatok van, ez nem volt jó húzás.

Köszi a válaszokat.

#4-es nem szimpla haverről van szó :D de köszi neked is.

2018. febr. 8. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az a fura a történetben, hogy elhallgatta a képeket. Ha megbízok a pasimban akkor jól is esne hogy alvás közben is szexinek tart és lefotóz, de azért szólhatnautána hogy nézd lefényképeztem milyen cuki voltál alvás közben és így már nem lenne olyan durva.
2018. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

rólam is csinált haverom meztelen képeket de utána megmutatta

Megdumáltuk és törölte 21 f

2018. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zjoker válasza:
21%

Szerintem örülnöd kellene, hogy ennyire tetszik a tested neki bíztos iugalomba hozza. Gondolom szeret téged viszont nem mer kérni ilyen fotót rólad azért csinálta.

Az egyik legtermészetesebb dolog a meztelenségünk a szépségünk amilyenek vagyunk és tudjuk múlandó addig ajándékozd amíg kell valakinek. Ja más is megláthatja azt akkor mi van puff neki mindencsoda három napig tart. Legalább lessz mire irigykedni nem?

2018. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!