Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt nyíltan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt nyíltan meleg emberek? Írnátok egy kicsit arról, hogy hogy hogyan viszonyul hozzátok a környezetetek, ért-e emiatt bántás, beszólás titeket? Melyik városban éltek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2018. márc. 3. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy haveromnak mondtam el levolt sokkolva hogy MICSODA? Mivel nem látszik rajtam és barátnőm is volt(alibi). Jol fogadta nem mondta el senkinek és semmilyen változást nem tapasztaltam a barátságunkkal kapcsolatban. Amikor szüleim megtudták eggyértelműen nem fogadtak el azt mondták költözzek el én meg természetemen híven szotfogadtam és összepakoltam mikor már mentem volna a cuccaimmal a buszmegálloba akkor megállitottak hogy ne menjek...elején rossz érzés volt velük egy asztalnàl enni,eggyütt beszélgetni velük..de igy mostanra màr egèsz jol elfogadták csak annyit kértek hogy ne legyek naiv . Mivel nem a fél világ tudjam rolam igy csak ennyit tudtam leírni neked. Pacsi :)
2018. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nyíltan meleg embernek vallom magam (persze ez nem azt jelenti, hogy a közösségi média minden területére kiírom, de a barátaim, ismerőseim tudják, ha kérdezi valaki, elmondom). Hozzám teljesen jól viszonyul a környezetem, semmiféle hátrány nem ért még, sőt, mióta tudják rólam, a barátaimmal szorosabb a kapcsolatom, és poénkodni is szoktunk ezzel:D A szüleim is tudják, nem csináltak belőle ügyet, teljesen jól fogadták.

Igazából a barátaim többsége egyáltalán nem lepődött meg, sőt, valaki elmondta, hogy már két éve azt várja, hogy mikor vállalom fel:D

Persze ezzel nem azt mondom, hogy mindenkinek ilyen, és hogy mindenki elfogadja, sőt... nekem szerencsém van, és nagyon hálás vagyok, hogy ilyen családom és barátaim lehetnek:)

Egyébként 16 éves vagyok Székesfehérvárról, ha bárki úgy gondolja, nyugodtan írjon, szívesen beszélgetek vele:)

2018. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállaltam eddig fel és ezután sem szeretném, mégis érnek negatív megnyilvánulások velem szemben. Az öltözködésemből, zenei ízlésemből, egyéb érdeklődési körömből mindenki arra asszociál, hogy meleg vagyok, tehát a vénasszony-féle pletykálkodás az természetesen megy. Amikor valamit direkt hangosan mondanak, hogy egész véletlenül meghalljam, meglehetősen bosszantó tud lenni. Bár megtanultam ignorálni mások véleményét, mostanra már teljesen hidegen is hagy. Legyen szó bármiről. Bizonyára a családból is sokan sejtik, vagy legalábbis számolnak vele. Ezt onnan is tudhatom, hogy tesznek fel olyan kérdéseket, amik egyértelműen erre utalnak. (Ugye nem vagy meleg? / Ugye barátnőd lesz? stb.) Nyíltan csakis akkor fogom vállalni, ha elvégeztem az egyetemet, és már nem szorulok családi támogatásra olyan mértékben, mint jelenleg.

16/F

2018. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béla211 ***** válasza:
100%

Mi a párommal együtt élünk ,ha valaki megkérdezi nem tagadjuk le egymást, hogy egy pár vagyunk. Munka helyen is egyértelmű, de nem fogjuk meg egy más kezét az utcán meg nem adunk szájra puszit.Pakson élünk. Nagyon bántást nem kaptunk meg nem érzem,hogy hátrányosan lenék kezelve olykor elkaptam egy két hang foszlányt a munkahelyemen,hogy ott megy a kis b..i. Meg mikor beszéltem a párommal a munkahelyen ,hogy ott van a szerelmes pár gunyoros megjegyezést kaptunk, de ezt is

csak a hátunk mögött,merték mondani.De ennél több nem volt.Néha meleg viccek meg utalások de akkor elkezdtem tényleg b..lni vagy feléjük utalást tenni na akkor rögtön abba hagyták a baszogatást:D Család tudja el is fogatták. Mondjuk anyunak több idő kellett. De most már ő is megbékélt. Sőt mondta ,hogy neki is olyan pasi kéne minta barátom.:P Apunak nem mondtam el ,mert nagyon ritkán találkozok vele és akkor már nem lakott velünk mikor bevallottam,hogy meleg vagyok.Jobban mondva levélbe meg írtam neki is,mert tudtam,hogy akkor még haza jön egy két cuccáért de anyu széttép te a levelet és nem mutatta meg neki.

Amúgy most Pakson élünk.

én:32

Párom:48

2018. márc. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!