Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tetszik egy fiú aki 9. -es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú aki 9. -es középsulis. Egy iskolába járunk. Viszont nekem van barátnőm és mindig is a lányokat szerettem. Lehet van hajlamom, vagy ez csak kivételes eset? 18f

Figyelt kérdés
szöszi fiú vikony, babaarcu és nagyon kedves. azt tudom róla hogy mióta neten beszélgetek vele ( meg a suliban is szoktam) azóta kiderült róla, hogy nem érdeklik a lányok és bevallotta nemrég hogy ő biszex. de azt nem mondta el hogy ez mit is jelent pontosan neki. én szerintetek ettől hajlamos vagyok erre, vagy ez csak egy egyszeri eset? Majdnem olyan mint egy rövidebb haju lány és komolyan nem a nemiszerveire buktam rá, hanem elsősorba az arcára s mosojára.
2018. márc. 7. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy kivételes eset. Legfeljebb a fiú lehet kivételes, hogy pont ő, pont ez a típus tetszik neked. De ez nem változtat a nemén?!
2018. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kivételes eset, biszex vagy.
2018. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A szexualitás nem olyan dolog, amit ilyen könnyen be lehet határolni, hogy te akkor vagy hetero vagy, vagy meleg, vagy biszex. Inkább úgy képzeld el, mint egy skálát. Te most ezzel egy kicsit elcsúsztál a heterótól a biszex irányába, de ez még nem jelenti azt, hogy te nem érezheted úgy, hogy azért mégiscsak hatero vagy. De ha azt érzed jobbnak, akkor mondhatod magadra, hogy biszex vagy. Senki más nem tudhatja helyetted, mit is érzel, ezt neked kell magadban lemeccselni. Szerintem azzal sincs baj, ha nem aggatsz magadra semmilyen címkét, ha neked éppen úgy a legkényelmesebb.
2018. márc. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha ennyire mulya vagy, add meg nekem annak a helyes szöszinek az elérhetőségét, én majd jól leápolom helyetted is. ;-)
2018. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Őőőő nem :D inkább én szeretnék a közelében lenni :$
2018. márc. 8. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy baromi cuki szőke fiú évfolyam társam
2018. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ki nem próbálod nem tudhatod biztosra
2018. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

1. A szöszi, babaarcú nagyon kedves fiú, ha egyáltalán nem érdeklik a lányok, csak a fiúk, a klor nem biszex, hanem meleg.


2. Ha Neked a lányok mellett legalább ez az egy fiú tetszik, akkor biszex vagy, ami nem baj. Csak, ha van barátnőd, jó lenne ezt megbeszélni vele, vagy szakítani, hogy olyan fiút találhasson magának, aki neki megfelel.

2018. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!