Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pasik! AB/DL vagyok és van ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! AB/DL vagyok és van ez a fétisem, viszont felszeretnék magamhoz hívni egy fiút akinek nem mondtam el! Szerintetek van olyan hogy pelenka szag? Lehet érezni a lakásban a pelenka és kiegészítők szagát? Ha igen hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Én nem érzem, de lehet csak mert hozzászoktam. Babafürdető, hintőpor, popsikrém, babaolaj, popsitörlő stb stb
2018. márc. 20. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de kisbabám van szóval használok ilyesmiket. A pelenka csak akkor szagos, ha használt illetve ha közelről megszagolod akkor van enyhe illata de csak közelről. A tusfürdő, hintőpor, babaolaj stb ezeknek persze van illata, de ha lezárt tartod a szekrényben az sem fog érződik. A babatusfürdő nem olyan erős illatú mint a parfüm hogy terjengjen az egész lakásban. Mikor fürdetem a babám lehet érezni de hamar el is megy. Ugyanez vonatkozik a törlőkendő jó az illata, de ha le van zárva a csomagolása nem fog olyan szagot árasztani a szoba. Max szellőztess ki ha biztos akarsz lenni a dolgodba.
2018. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Én AC\DC-s vagyok
2018. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!