Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha Buszmegállóba ott állok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Buszmegállóba ott állok várva hogy jöjjön valami és nem jön akkor te felvennél ha nem jönne busz illetve senki értem és ha igen mit csinálnál velem?

Figyelt kérdés

#barát #segít ha baj van
2018. ápr. 4. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ha lany vagy felvernélek,es megkérdeznem merre mész, és elvinnélek. Kozbe beszélgetnénk, és cserélnénk elerhetoseget.
2018. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha felvennélek hazavinnélek és így ennyi.

Bár a kis Bmx-emen szerintem kényelmetlenül éreznéd magad hátul állva..

2018. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én megtanítanám neked, hogy kell

- vesszőt rakni és hová

- igényesen fogalmazni

- telefonról írni igényesen

2018. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmagyaráznám ,hogy buszmegállóba busz szokott jönni nem valami.

A villamost ne várd, nem fog érkezni.

Max hazavinnélek, de semmi pukkantós huncutkodás.

2018. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nem vennélek fel,engem sem vesz fel senki még az ismerős sem :( Csak integetnék a kocsi ablakból miközben elhajtok előtted :P
2018. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy alapból nem, de tegyük fel, hogy mínusz húsz van és elment az utolsó busz. (Én még azért át tudom élni a helyzetet.)


Attól függ, hogy mennyire szimpatikus az illető, mert annyi elképesztő alja figura van (főleg férfiak körében)... na azokat biztos nem.


Nem csinálnék veled semmit, mert úriember vagyok. Persze ha nagyon bejönnél, akkor azért egy beszélgetés után próbálnám megtudni az elérhetőséged (legyen az akár csak egy házszám vagy egy postaláda), hogy megtalálhassalak máskor is.

2018. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulok ki, hogy engem se szoktak felvenni, ha ott állok a buszmegállóban, akkor nem. De, mert nem vagyok geczi, és egy, az országúton levő buszmegállóban állnál, az utolsó busz után, vagy nagyon pocsék időben felvennélek. Nem másznék rád, csak ha te félreérthetetlenül jelét adnád, beszélgetés közben, hogy nem csak furikáztatni akarod a segged.
2018. ápr. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!