Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez alapján nekem mi a szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján nekem mi a szexualitásom?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, csak a fiúk vonzanak, viszont a szex hidegen hagy. A passzív, vagy az aktív szerepet sem találom izgatónak, illetve sem az orált/anált. Maga a fiúk testére/péniszére felizgulok, de az, hogy én betegyem nekik/nekem betegyék nem izgat. 19/f/m

2018. máj. 5. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Meleg vagy. A heterok közül sem kedveli mindenki az orált és/vagy az anált.
2018. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Voltál már pasival, vagy csak eljátszottál a gondolattal, hogy milyen lenne?

Mert azt el tudom képzelni, hogy ha még nem voltál senkivel, akkor "éles helyzetben" nem leszel majd ilyen semleges.

2018. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy aszexuális meleg fiú? Nem hallottam eddig ilyenről, de attól még létezhet.
2018. máj. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem még le senkivel, csak eljátszottam a gondolattal. Az ujjazást próbáltam, és nem éreztem semmit.
2018. máj. 5. 17:03
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Lehet ám egy komoly önértékelési zavarod is. Mennyire vagy elégedett a testeddel?
2018. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy igazából heteroszexuális vagy, homo-romantikus érzelmekkel.
2018. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#Gäbor: Pedig elégedett vagyok magammal :/
2018. máj. 5. 21:11
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt már kiprobaltad hogy élőben nézted ahogy valaki veri előtted ?
2018. máj. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy 20 éve meg kellett vívni egy harcot, hogy bizony homoszexualitás is létezik, tetszik vagy sem, ugyanúgy meg kell vívni majd egy harcot, hogy a homoszexuálisok sem mind ugyanolyan elgondolásokkal bírnak, ahogy azt most egy bizonyos - a meleg világ egészére rátelepedett - erőszakos réteg a saját preferenciái, fétisei, szexuális kívánalmai alapján mindenkitől elvárandónak tekinti.


Csak annyit mondok, hogy lappang a társadalomban a jelenlegi LMBT-n túl egy újabb 5%, (bizonytalankodó / látens / kíváncsi / barátnő mellett félrepillantgató), aki perpillanat csak azért "nem lett meleg", mert a fütykössel való ilyen olyan elgondolások valóban hidegen hagyják vagy egyenesen taszítják... Viszont ezer más dolog lenne, ami érdekelné, sőt, ezerrel vonzza. (Egy test nem csak abból a tízegynéhány centiből áll, és nem is az az ember egyetlen használható végtagja.) Azonban, ha "sztenderd melegek" felé nyitna, akkor vagy kötelező jelleggel fütyülködni kéne, vagy ajtót mutatnak neki.


Az a nagy helyzet, hogy a teljes "heterótól eltérő" világot ez a fütyifétises csoport lenyúlta magának, és semmi mást nem tűr meg a saját térfelén. Pedig nagyon sok jel arra mutat, hogy még csak többségben sincsenek a térfelükön. Hát igen, anno az elmúlt évezredben a heteró világ is tett róla, hogy homoszexualitás még csak hírből se létezzen, kicsit sem jobbak most azok, akik a meleg társadalmat lenyúlták maguknak a maguk szájízük szerint.


Nem vagy egyedül, itt, GYK-n, minden második kérdés arról szól, hogy vki évek óta vergődik, hogy akkor ő most meleg is, meg nem is, meg hogy is van ez. A válasz egyszerű: sokféle melegség van. Azt meg úgyis te tudod legjobban magadról, hogyan működsz. Legfeljebb nem fogsz találni rá latin nyelvű orvosi szakkifejezést.

2018. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak azért van mert nem próbáltad ki még senkivel.
2018. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!