Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy néhány fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néhány fiú az utcán, mások szeme láttára igazgatja a rövidnadrágon keresztül a szerszámát?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom neked se száraz nyáron, mint a sivatag. Tehát izzad, az meg viszket, az meg nem kényelmes... Vagy lehet az is, hogy nincs rajtuk alsónadrág, és úgy helyezkedik el ami nem kényelmes amiből könnyen lehet merevedés és ezt próbálják elkerülni. De gondolom nem csak velem fordultak már ilyenek meg, hanem veled is, mindenkivel is...
2018. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok osztálytársam csinálta, igazából én úgy vettem észre, olyannyira megszokták, hogy fel sem tűnik nekik a mozdulat, és hogy mások előtt igazítják arréb a répát.
2018. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mert meleg van és rátapad a combodra, ami szXr érzés, de semmi erotikus nincs ebben, max az ember belemagyaráz hülyeségeket
2018. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hogy van vele, de engem izgat ha előttem egy srác megigazítja.. :D
2018. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
Ilyen melegben időnként nekem is hozzáér a térdemhez, olyankor meg kell igazítani :)
2018. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is izgató, nemhogy làtni.
2018. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Baxni akar? 20/F/M
2018. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen melegben időnként nekem is hozzáér a térdemhez, olyankor meg kell igazítani :)"


Csak nehogy a sípcsontodat megüsse,mert az nagyon fáj:)

2018. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már kinőttem a fiú korból, de én is megigazítom, ha nagy meleg van, és az izzadságtól odatapad a combomhoz.
2018. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!