Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki kifejezetten komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kifejezetten komoly kapcsolatot keres, hol szokott próbálkozni?

Figyelt kérdés

Kávézó? Múzeum? Vagy egyszerűen, ha láttok egy helyes srácot az utcán, akkor megszólítjátok?

Vidéki vagyok, de szeretnék szerelmet találni. :/


21/F



2018. jún. 26. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melegeknél ez a legnehezebb. Legtöbben csak szexre mennek. Főleg az aktívok. Gondolom passzív vagy.
2018. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyan negyvenes pesti vagyok, de azt vallom,hogy ma egyáltalán nem lehet komoly kapcsolatot találni.A hűség,megbízhatóság elcsépelt fogalom,minden a pénz,egymás kihasználása,egy fokkal szebb kulső esetén azonnali elhagyás,átverés - hegyek körében van.Olyan ez is,mint az élet, személytelen rohanás,semmi meghittség,semmi bizalom, s ha pici gond van,akkor azonnal " csere ", mint egy műszaki cikknél.Sajnos ez minden korosztályra vonatkozik, tisztelet,de tényleg nagy tisztelet a kivételnek, annak a 10 % -nak,aki tudja értékelni a boldogságot és nem kéjhajhász....
2018. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Társkeresőkön általában tényleg csak szexre keresnek partnert.. nem mondom hogy kockázat nélküli, de az utcán leszólítás az ami nekem a legjobban bejött :) az ember bizony néha mellényul, beszólnak neki (talán meg is verik) de van mikor szembejön veled a “ nagy ő”
2018. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés, amire sajnos én sem tudom a választ.

Én már arra is gondoltam, hogy vicces, ismerkedős névjegykártyákat nyomtatok (először álnéven mondjuk) és azt az illető kezébe nyomom. :D Persze előtte legalább 50%-ban meg kell bizonyosodni arról, hogy a másik féllel szimpatizálsz: folyamatosan egymásra néztek, rámosolyogtok egymásra, stb. Vagy csak alapból megérzed, oda adod és ennyi. :D Én ezt nem merném mondjuk megtenni, de több, mintha egyáltalán nem próbálkozna az ember. Debil ötlet, de ki tudja? Csak meg kell győzni magad. Aki mer, az nyer. Vagy mi.

2018. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék 1 úriembert, akivel amerikába költöznénk, 38 ffi vagyok, orál jöhet bármikor, anál kizárt! Kedves embert keresek, aki már szeretne megállapodni!
2018. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!