Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A budapesti meleg szórakozóhel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti meleg szórakozóhelyeken (fürdő/bár) lehet-e mások előtt önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés

Csak a meztelen (naked) napokon bizonyos szobákban, vagy elvileg a szórakozóhelyen belül bármelyik helységben bármikor? Vagy hogyan van? Milyen formákban megengedett/elnézett?


Még nem jártam ilyen helyen, nem akarom, hogy a biztonsági őr kivezessen közszeméremsértés miatt. :)


Köszönettel várom válaszaitok.



2018. júl. 22. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy melegnek miért kell mindig mások előtt mutogatnia magát? Semmi bajom a melegekkel, de ez is egy szórakozóhely, és attól hogy meleg vagy, még nem vagy feljogosítva arra, hogy egy szórakozóhelyen előkapd és nyilvánosan kiverd. Ha a heterók vagy a leszbikusok nem végeznek nyilvános önkielégítést a szórakozóhelyeken, akkor te miért érzed úgy, hogy neked kell/lehet vagy egyáltalán ez normális?
2018. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jó nehezet kérdeztél. Arra gondoltam, hogy kizárólag meleg szórakozóhelyeken és olyan helyzetekben, amikor mások számára nyilvánvalóan nem zavaró.

Heteró viszonylatban van egy erkölcs, egy kitaposott ösvény, mi a normális. Nők előtt biztosan nem csinálnám.

Meleg szórakozóhelyek ugye nemrég óta vannak.

Nem tudom, meleg szórakozóhelyeken mi a normális, ezért kérdem.

2018. júl. 22. 01:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudom, mi a normális, ezért is lepődtem meg a kérdésen. Szerintem az erkölcs ahogy te fogalmaztad, szexuális beállítottságtól független. Pl láttam olyan videót, ahol egy fesztiválom egy csaj mindenki előtt ráül a pasi arcára az meg kinyalja. Ezt ugyan-úgy nem tartom normális dolognak, hiába heterokról van szó.
2018. júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meleg diszkókban egyáltalán nem lehet, szaunákba illetve cruising spot (Nem tudok rá magyar szót de a COXX az ilyen hely) ott az előtérben és a bár pultoknál nem máshol szabadon lehet, csak tünetese az ember el a nyomokat mert ha ott hagyja a termését bepipulnak.
2018. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem, hogy egyes melegeknél mi ez a vágy, hogy nyilvánosan, mások előtt kiverjék? És mindegy, hogy melegbárban, szaunában, esetleg máshol. Ez csak erősíti a melegek irányába a megvetést, az utálatot.

Nem hiszem, hogy nincs annyi önuralma valakinek, hogy ne tudjon félrevonulni, hogy ne zavarjon senkit a tevékenységével.

2018. júl. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak köszönöm a választ.

A többieknek is köszönöm a figyelmet, de nagyon nehezet kérdeznek. Ha időm lesz, kifejtem amit gondolok.

2018. júl. 22. 09:56
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönettel várom a további infókat, véleményeket.
2018. júl. 22. 09:57
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
meleg szaunában lehet én már csináltam elég sokan nézték volt aki besegített
2018. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy meleg valaki, miért kell mások előtt önkielégítést végeznie. Én is meleg vagyok és engem pl zavart, mikor nudista strandon voltam és beállt elém egy férfi és nekiállta csinálni. nem vagyok rá kíváncsi, szórakozni, pihenni mentem, nem ezt lesni.
2019. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Mások előttet úgy értettem, hogy nyilvánosan.

Nem pedig úgy, hogy kifejezetten valakire kiverni, aki elé beáll. Ez utóbbi más zaklatás, ha a másik terhére van.


Úgy tudom, ezekben a szórakozóhelyeken vannak kifejezetten olyan részek, ahol közös szexre van lehetőség. Ezek a „meleg” helyek az ismerkedés, szex céljára vannak.

Tudod, a melegeknek a „normál” életben igencsak korlátozottak a lehetőségei az ismerkedésre, szexre. Míg a heterók „úton-útfélen” tehetik, ha akarják.

Ezt lehetne tovább ragozni, de aki akarja érteni, az szerintem érti.


A nudista strand más. Ott nem a szex, hanem a meztelenség a lényeg. Oda pl. hölgyek is mennek.


Továbbra is köszönettel várom az infókat, főleg azokét, akik rendszeresen járnak meleg szórakozóhelyekre.

2019. jan. 26. 04:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!