Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen modjai vannak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen modjai vannak hogy passzivként sokáig birjam a szopást, ha az aktiv sokáig birja és szereti?

Figyelt kérdés
Van egy srác, több mint egy óránát birja, mi a modja, hogy birjam a hosszú orális kényeztetést csinálni neki, mert szeretnék nagyon nagyon sok örömet és épvezetet adni :) ☺️

2018. aug. 3. 01:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*élvezetet adni

Akár csajok is irhatnak, hisz értitek na, a lényeg a hosszu orális kényeztetés elsajátitása.

2018. aug. 3. 01:53
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Minecraft story mode
2018. aug. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Közel jársz a megfejtéshez, az első hogy sok örömet és élvezetet akarsz neki adni, ez adja meg a kitartást az ügyben. Másik a kommunikáció akció közben, így kiismered mely mozdulat típusok ami neki a legjobb érzés. Harmadik hogy vigyél bele játékosságot, közben időnként smároljatok, addig a kezeddel folytasd. De egy hideg jégkrémet is elfogyaszthatsz úgy, hogy kenegeted vele, utána pedig a forró nyelveddel lenyalod róla. Szóval enged szabadjára a fantáziádat. Élvezés után is jól esik a kényeztetés szájjal. Máris "mindenki" irigyli a partnered :D
2018. aug. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tixti ***** válasza:
100%

Én egy ilyen srácot keresek aki sokáig bírja, mert én is sokáig szeretem csinálni:)

Egyszerűen ha szeretsz szopni akkor nincs kérdés.

2018. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem varja el, hogy 1 oran at folyamatosan szopjon vki.
2018. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem várja el, de birja és én azt szeretném ha el is menne is csak ugy van értelme 😂😂 xD de jha jégkocka, fagyi, rágó, ezek nekem is eszembe jutottak :) csak itt a lényeg, hogy attol parázom sem levegő nem lesz sem az állkapcson nem birja majd 😂 azért már csináltam, nem vagyok egy profi, kezdő, és igen basszus melos a szopás, fárasztó, épp ezért mivel őt sokáig kell mire elmegy, igy nem akarok csalodást okozni 😀😄 ha több mint egy óráig birja akkor több mint egy óráig szeretném birni hogy szopom 😃
2018. aug. 3. 13:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Illetve nem kel irigyelni, biztos vannak akik szivesen kényeztetnék az irigykedőket, vagy akár én is, de csak ha össze haverkodtunk, csak havernak csinálom, egy fix tali majd a második talán amikor megtörténhet :)
2018. aug. 3. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én max 30 percig szoktam csinálni, lehet, hogy béna vagyok, de sokszor kézzel verem, ha elfárad a szám és ha szól, hogy már jön a sperma, ujból a szájamban van a kuki.

p

2018. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jha ismerős persze én nagyon szégyellem szoval olyan vért izzadva is de akkkor is szopom 😂😂 csak gyakran kell levegő után kapkodni, de igen ha szol hogy közel van, akkor mindenképp vissza veszem számba és feltornászni a csucsok csucsáig a srácot 😃
2018. aug. 3. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld kézzel is, nyelvvel csak,ha fárad az állkapcsod addig próbálj valami mást ami neki izgató és így nem bukod az eddig elért melót.
2018. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!