Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem voltam még fiúval, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam még fiúval, de domináns aktív fiúra vágyom! Jobb erről lemondani?

Figyelt kérdés

Passzív srác vagyok és legjobban egy domináns aktív srácra vágyok, aki egyértelműen irányít. Talán némileg megaláz, de a normális keretek között.


Csak sajnos az a kettősség van, hogy a vágyaim ezek, azonban nem találkoztam még senkivel sem. Azt sem tudom, hogy jó lehet-e, ha legelsőnek egy domináns pasival kezdenék?


Illetve már nagyon régen nincs barátnőm és nem tudom, hogy megbánnám-e, ha belemennék-e egy ilyenbe. Mert nyilván, ha lennének kapcsolataim, akkor lehet nem itt járnék. (21F)



2018. aug. 5. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erről lemondanod
2018. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdhetsz elsőre is ilyen fiúval de semmiképpen ne alkalmi egyéjszakás legyen. Randizzatok előtte párszor ismerjétek meg egymást és csak akkor menj bele a szexbe ha már megbízol benne.
2018. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyennek tartom magam. Izgat az alázás, de inkább csak a light. :)
2018. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem az, h keményen használnak elés aláznak.
2018. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmirõl se mondj le, ami boldoggà tesz!


Ha nem vagy hindu, egy életed van, azt használd ki.


Egyedül azt bántam eddig, amit mégsem tettem meg.


F/40

2018. aug. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért mondanál le a domináns pasiról?

Igen kezdj rögtön domináns pasival, és akkor élvezed, hiszen arra vágysz.

Ez nem attól függ, hogy van-e kapcsolatod vagy sincs, ez belülről fakadó igény vagy vágy, amit hosszú távon úgysem tudsz elnyomni.

2018. aug. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen használnálak :)
2018. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!