Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak! Mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak! Mit gondolnátok egy ilyen passzívról?

Figyelt kérdés
Aki imádja, ha d*gják, viszont annyira félénk, hogy leginkább csak hátulról/oldalról csinálják meg, ő pedig a párnába fúrja a fejét. Imádja a szexet, de tényleg, iszonyú zavarban van már attól, ha csak ránéznek.
2018. aug. 5. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Most had kérdezzem már meg: A passzív elélvez, miközben dugják? Mennyire szoktátok mélyre dugni? Mert a csajok nem szeretik ha rendesen meg van töltve a popójuk
2018. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, én elélvezek. Iszonyatosan jó érzés. Nem is tudnám leírni. De a behatolás után már érzem, hogy ingerel valami hatás belül.

Tövig szokták, a hosszával még sosem volt probléma. 17 cm volt a legnagyobb eddig. A vastagság már kicsit nehézkesebb ügy. :)


De tényleg imádom, csak egyszerűen túl félénk vagyok. Már attól zavarba jövök, ha beszélgetünk és rám néz. Elkapom a tekintetem, elkezdek terelni. Azt hittem, hogy ez idővel jobb lesz, de nem, ugyanúgy nem múlik el. Legszívesebben az utcán is zsákot húznék a fejemre, annyira zavarba hoz már csak az, ha rám néznek.

2018. aug. 5. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

"Mert a csajok nem szeretik ha rendesen meg van töltve a popójuk"


A férfiaknak van prosztatájuk.

2018. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
"Félénk" persze... Hát eléggé furán korlátozott neked a félénkséged, mert egy félénk valaki az még 80 évesen is a macskájával ül otthon, nincsenek és nem voltak se barátai, se kapcsolatai, mert képtelen odáig eljutni, nemhogy listázná, hány centik jártak már benne.
2018. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es: Én nagyon szeretem, ha dugnak, és többször volt már (nem mindig), hogy pusztán attól elélvezek. Tövig szokták dugni, legnagyobb bennem 20 cm-s volt, nem volt vele gond. Bi vagyok amúgy, volt már dolgom több lánnyal is, aki szerette, ha (a szavaiddal élve) rendesen meg van tölte a popója.
2018. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha valakinek nincsenek barátai, kapcsolatai, az nem egyenlő azzal, hogy félénk.

Az egy szociális probléma.

Az egyik igényli a társaságot, hiába jár ez zavarral, míg a másik saját elhatározásából dönt úgy, hogy nem kellenek az életébe emberi kapcsolatok.


Olyan nem létezik, hogy valaki akar, és nem tud kialakítani senkivel sem szociális viszonyt. Nyilván a különböző fogyatékosságokat most nem veszem itt figyelembe.

2018. aug. 6. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes vagy mint a méz basszus :) szerintem ez nagyon aranyos dolog, hiába bújnál el akkor is millió puszit és csókot adnék hogy lássam ezt a cuki reakciót
2018. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem cuki! szanaszét szeretkeznélek.

olvastam a leírást és már mocorog a brokim 😃

2018. aug. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!