Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs szerencsém az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém az aktívokkal?

Figyelt kérdés
19 éves, szűz, passzív fiú vagyok, és nagyon szeretnék találni egy tapasztalt aktívot, aki bevezetne ebbe világba. Beszélgettem több aktívval, de annyira kiábrándító volt, hogy egyik sem volt férfias, igazi férfi, nálam pedig ez nagyon fontos. Egy kidolgozott testű, idősebb férfitől el tudnék ájulni;) Vagy lehet nagy az elvárási szintem? :/ Tanácstalan vagyok nagyon.
2018. aug. 12. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

1. Mennyivel legyen idősebb nálad?

2. Kidolgozott testű, férfias férfit keresel. Oké, van egy elképzelésed, de saját példámból kiindulva, nem ragaszkodnék az elképzelésedhez. Engem, nálam minimum kétszer idősebb, apám lehetne korú pasik, átlagos testalkattal, kis pocakkal, vezettek be a férfiszex világába. Ha ilyen elvárásaim lettek volna, mint neked, lehet, még mindig szűz lennék. Én hálával gondolok azokra a férfiakra, akik segítették a kezdő lépéseimet, még akkor is, ha egyáltalán nem voltak kidolgozott testű, férfias férfiak.

2018. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Macis felig kigyurt ferfiak nekemis bejonnek de az ilyen kigyurt ferfiak sem rosszak
2018. aug. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te nem vagy 10/10, akkor ne várd el hogy 1 olyan kezdjen ki veled.
2018. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!