Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív meleg, biszex srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív meleg, biszex srácok, ti hagynátok, hogy a párotok erényövet tegyen rátok?

Figyelt kérdés
Nem csak rövid időre, hanem több napra mondjuk.

2018. aug. 18. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Ott rúgnám szét a tökeit.

Ilyen erényöv mániás, meg lábfetisiszta őrülteket ki nem állhatom

2018. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
nem, nincsenek ilyen perverzióim.
2018. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
én fordítva tudnám elképzelni de akkor sem napokra és erényövvel,hanem egyszerűbbel mondjuk,sajnos a szex játékok nevét nem tudom :S
2018. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem hogy több napra, egy fél másodpercre sem. És nem azért, mert félre akarok kufircolni, amíg a párom esetleg nincs itthon. Megalázónak tartom, és nálam egy párkapcsolatba nem fér bele a másik megalázása.

Az meg, hogy az erényöv a bizalmatlanságot sugallja, a párkapcsolat végét is jelentheti.

2018. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Miért akarna erényövet tenni rám?

1.) Ennyire nem bízik meg bennem? (Soha életemben nem dugtam félre és nem is tervezem.) Ha ennyire bizalmatlan és ennyire féltékenykedik, akkor nem ő az én emberem.

2.) Erre gerjed? Erényöv fétis? Engem tökre nem hoz lázba. Gondolom nem éppen kényelmes viselet több napra, meg kevésbé higiénikus csak úgy félig-meddig tisztálkodni. Úgyhogy megint csak nem ő az én emberem, ha ilyesmire gerjed.

Szóval nem látom értelmét, hogy rám rakja. Ha nagyon erőltetné, megmondanám neki, hogy ha rám teszi az erényövet, akkor én meg bevarrom a seggét. Csak hogy legyünk már pariban. :)

2018. aug. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
En passziv vagyok ram tehetne szex kozbe is erenyovet
2018. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Kipróbálnám, érdekes lenne az erőviszonyok felcserélődése pár napra. Alapvetően én vagyok a dominánsabb, ő a szubmisszívebb, de csak minimálisan, és amúgyse túl gyakori a BDSM a kapcsolatunkban.

De ha ő ezt szeretné (amire kb 0 eélyt látok), azt mondanám miért nem? Ok h kellemetlen de 1-2 napot kibírok. Szeretem kipróbálni az új dolgokat. Ha ezzel örömet szerzek neki miért ne?

2018. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek az előttem szólóval semmi rossz nincs abban ha néha új dolgokat próbáljak ki persze 1-2 napnál nem vállalnám tovább én sem.
2018. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamon nem, de fordítva kipróbálnám egyszer. Mármint ha én tehetném a páromra időnként. Beszéltem már olyan passzív sráccal, aki viselt ilyet korábban, és mesélte, hogy ez ilyenkor mindkét félnek izgató. :)
2018. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!