Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb meleg férfiak, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb meleg férfiak, akiknek ősz a hajuk! Ti megtennétek a barátotok/ fiútok kedvéért, ha nagyon kérné, hogy befestitek fiatalosra a hajatokat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár azon azért elgondolkodnék, hogy miért is ilyen fontos neki ez, miért nem vagyok neki jó őszülő hajjal. Emlékeztető lenne, hogy a világ összes hajfestékétől nem leszek már fiatalabb, ő viszont bármikor elhagyhat egy fiatalabbért, és az azért tud fájni.
2018. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátom kérésére megtenném.
2018. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még akkor is megtennéd, ha amúgy magadban kicsit idegenkednél egy új hajszíntől? Vagy félnél a szomszédok, munkatársak reakcióitól?
2018. szept. 6. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, csak kíváncsivá tett a kérdés, hogy milyen válaszokat kaptál.

Szerintem nincs ok a sértődésre, illetve amit az 1. válaszoló írt, hogy elgondolkodik rajta, miért is nem jó ő úgy, ahogy van. Mert a jó külső fontos. Nem mindenkinek persze, de sokat számít.

Van néhány férfiismerősöm, akinek bizony jól állna egy kis tuning. Olyan ötven körüli, szinte teljesen ősz hajú pasik, akiknek egyáltalán nem áll jól ez az öreges kinézet. Olyat is ismerek, aki festi a haját, és nagyon sokat dob rajta.


Én hetero nő vagyok, és az utóbbi pár évben kicsit igénytelenebb lettem. Nincs párom, de ha lenne, és megkérne rá, hogy sminkeljem magam időnként, megtenném, mert tényleg szebb vagyok úgy, ha van szempillám, szemöldököm, meg ha nem látszanak a karikák a szemem alatt. És teljesen megérteném a kérését, mert valóban nem vagyok túl szép látvány smink nélkül. Túl csupasz úgy az arcom, vértelen, sápadt. Hajfestés ugyanez a kategória. Kell, hogy élénkebb színűek legyünk, akár az arcunkról, akár a hajunkról van szó.

Én ugyan jelenleg nem foglalkozom ezzel, de mint mondtam, a barátom kedvéért megtenném. Vagy ha azt kérné, hogy vegyek többször magassarkút, szoknyát, azt is, hiszen nincs ellenemre a nőies stílus. Csak épp kényelem párti lettem inkább. A körmömet is festeném, ha szeretné.

Ugyanígy, a férfiaknak sem szabad zokon venni, vagy csalódottan azon elmélkedni, hogy miért is kérte ezt tőlük a másik, legyen az a másik akár férfi, akár nő, miért nem tudja elfogani őket úgy, ahogy vannak. Ha a partner kér tőlük egy kis változtatást, frissítést, ami a külsejükre vonatkozik, az még nem azt jelenti, hogy nem fogadja el őket így a párjuk, csupán annyit jelent, hogy annak az egyénnek, aki ezt kérte, fontos, hogy a másik külseje is tetszetős legyen. Nem mindenkinek lényeges ez a dolog, de sokaknak igen.

2018. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!