Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi az esélye, hogy ő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy ő is meleg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok, de egyelőre nem merem felvállalni. Senki se tudja rólam. És soha nem voltam még fiúval. Most jött egy új fiú az osztályunkba. Első látásra nagyon megtetszett. Sajnos nem tudom megállapítani senkiről, hogy meleg-e, de róla valahogy első pillantásra ilyen gondolatom támadt. Felajánlottam, hogy üljön mellém. Padtársak lettünk.

Az eltelt hét alatt egész jól összebarátkoztunk. Leckeírás ürügyén ő is feljött már hozzám, és én is voltam nála. De semmi nem történt, még erotikus téma sem merült szóba. Mégis, sok kis apró jelet vélek látni, hogy esetleg ő is meleg. Nagyon lányos kinézetű fiú. Rózsaszínű és sárga pólókat visel. Az öltözködése is olyan lányos. Egyik nap pl. rózsaszínű nadrágban volt. Zokni is volt már rajta rózsaszínű. A tesi öltözőben is szomszédok vagyunk, eddig csak piros vagy sárga alsónadrágokat viselt. Egyszer láttam, hogy elég furcsán domborodik az alsógatyája. Mikor beszélgetünk sokszor rám mosolyog, a szemembe néz. Nem tudom, ő sejti-e rólam, vagy sejti-e, hogy tetszik nekem, de más fiúkra nem mosolyog az osztályban, csak rám. Sokszor csak nézünk egymás szemébe sokáig és mosolygunk. Ez előfordult már a tesi öltözőben is, mikor épp alsónadrágban voltunk. Annyi történt még, hogy az egyik órán a pad alatt véletlenül összeért a lábunk. Ő pedig nem húzta el a magáét, és úgy ültünk kicsöngetésig. Következő órán már direkt hozzáérintettem a lábam az övéhez. Akkor sem húzta el a magáét. Sőt úgy éreztem, mintha ő is direkt érintené a lábát az enyémhez.

Ennyi történt egy hét alatt. Ezek alapján mennyi az esélyem, hogy meleg? Hogy deríthetném ki róla? Hogy próbáljak közeledni hozzá? Nem szeretnék felsülni. Azt semmiképp sem akarom, hogy nyíltan megpróbálkozom, és aztán kiderüljön, hogy mégsem a fiúkhoz vonzódik. Akkor inkább nem teszek semmit.



2018. szept. 9. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem olvastam végig de szerintem full homo
2018. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
jaja, nagy az eselye, h meleg. de azert ne tamadd le vele, meg varj inkabb. eleve hazinyulra nen szerencses lonni, foleg akkor, ha az ember meleg.
2018. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szerintem is.
2018. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Várd ki, hogy több jelet kapj, és Te is adj neki. Várd meg, mikor beszélgetni tudtok kötetlenűl.

Óvatosan közeledj.

2018. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen én is azt látom legjobbnak ha vársz, és nem kérdezel rá nyíltan. Ebben a korban még egyáltalán nem tisztázódik le 100%-ra senkiben sem a dolog, de ha tudja is magáról hogy meleg, akkor sem biztos, hogy ezt el is fogadta. Igen igen várd a jeleket, de adj te is óvatosan ilyen-olyan jelzéseket hogy tetszik neked. Egyenként iszonyú szerencsés helyzetben vagy, padtársad is, el is megy hozzád leckét írni, máshol pont ezek az apróságok szoktak hiányozni, amiből megteremtődhetne egy komoly beszélgetés. :) én drukkolok nektek
2018. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

A következő pad alatti lábösszeérintésnél tedd rá a lábára a kezed, simogasd kicsit a combját - ha ez ellen sem ellenkezik, akkor nagyon valószínű, hogy ő is meleg és vonzódik hozzád.

Gyűjts jeleket, hozd magatokat olyan szituációkba, amikor le tudsz vonni következtetéseket a reakciójából - ha esetleg negatívan reagál ki tudod magyarázni magad, hogy jajj hát eddig is szoktunk ilyeneket így barátag csinálni...


Viszont hogyha minden közeledésre pozitívan reagál, hagyja vagy esetleg viszonozza, akkor az egyértelműen meleg, s ne félj akkor lépni!

Dícsérd meg, hogy milyen jól állnak neki a rózsaszín cuccai, meg hogy van valami oka hogy ezeket hordja? Én anno középsuliban sem véletlenül hordtam rózsaszín pólót - szerintem ő se, hajrá! 😉😊

2018. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is minimum BI.


Amúgy nekem is volt egy ilyen srác a középsuliban. Hónapokig ment a szemezés, hosszú másodpercekre vagy akár percekre összeért végtagok, ölelések, viccelődés stb. Szóval nekem nyilvánvaló volt, mert rengeteg utalást kaptam. Sőt, már az állva lüktető farkát is éreztem egyszer közös filmnézés közben.

Aztán amikor rámásztam kábé kétszer részegen, mindkétszer beoffolt. Szerintem vagy kíváncsi volt csak kamaszként, vagy bi, vagy elnyomja az egészet keresztény baromságok és a társadalom miatt, de nem lett semmi belőle. Került is tizenkettedik végére. Egyetem alatt szerzett barátnőt, akivel 1,5 éve együtt van.

Utólag örülök, hogy bepróbalkoztam, és tudtam a piára fogni meg nem kürtölte széjjel. Összességében jó lecke votl, mert két évig szenvedtem miatta feleslegesen, pedig semmi közös nincs bennünk és ha most akarna valamit tőlem, full esélytelen lenne már nálam. Racionálisabb lettem sokkal.

2018. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Öltözködés alapján nem nagyon lehet következtetni a nemi identitásra, ez egy ótvar sztereotípia csupán...
2018. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így őltözködik,akkor valószínüleg ő is meleg.
2018. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Várj egy hónapot és várj hogy mi történik. Én 3 éve tettem fel egy ugyan ilyen kérdést és a srácról ki is derült hogy meleg. Ha van kérdésed írj.
2018. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!