Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti járnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti járnátok olyan pasival akinek gyereke van?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el ismerkedni a férfiak terén is.Mindig is tudtam hogy bi vagyok viszont csak most kezdtem el fel vállalni.Midig is érdekeltek a férfiak de ennek ellenére csak baránőim vannak.A legutóbbi kapcsolatomnak 8 hónapja lett vége ez egy két éves kapcsolat volt.Ennek Eredménye a 11 hónapos kisfiam akit én nevelek egyedül.

Most azt hisszem probálkoznék a férfiak terén is egy kicsit mert a volt barátnőmben mélyen csalódtam. Miután ki derült hogy bi vagyok azonnal szakított velem és kijelentette hogy neki nem kell ez a gyerek csak úgy ott hagyta az akkor 2 hónapos közös fiunkat hogy kezdjek vele azt amit akarok.Azért is nem tudom anyának nevezni.

Nem rég kerültem új munka helyre költözés miatt.

Nagyon jóba lettem az egyik kollégámmal akiről mint kiderült hogy meleg.Nekem nagyon be jön a srác és szerintem neki is én mivel egy hete el hívott randizni.

Szerintem jó lenne ha már az első randin tudja hogy van egy gyerekem én mivel még kicsi rengeteg időmet köti le és hogy nekem mindig is ő lesz az első.

El tudnék vele képzelni komolyabb kapcsolatot is de az nagyban függ hogy áll a gyerek témához.

Arra lennék kíváncsi hogy a meleg férfiak nagy része bele menne egy kapcsolatba ilyen feltételekkel?

Mivel még eléggé fiatal a srác nem tudom hogy elég érett lenne e arra hogy ilyen feltételekkel is tudjon kapcsolatot létesíteni velem.

Azt le szövetek hogy nem szülő pótlékot keresek a fiamnak.Ö csupán hozzám tartozik és szeretném ha a leendő párjaim vagy párom elfogadná.

Szerintetek ez menyit ronthat az esélyeimen ha ezt rögtön az első randin közlőm vele?Tudnom kell hogy mire is számíthatok.



2018. szept. 19. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én drukkolok neked 😀
2018. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez bonyolult kérdés....

Nekem az első exem pont ilyen volt, miután mélyen egymásba szerettünk, bevallotta, hogy ő egy családos ember, 3 gyerek apja, ráadásul együtt él a feleségével (igaz válófélben vannak). Egy világ omlott össze bennem, és nem kívánom senkinek sem azt a lelki szenvedést, amit átéltem.

Persze kívülállók azt tanácsolták, hogy ezt egyszerűen csak el kell fogadni, mert ha szeretünk valakit, akkor ez nem akadály, mert a szeretet nem önző bla bla. Kívülről könnyű volt ezt mondani, de teljesen más, ha valaki benne van.

Bár az én esetem azért is más, mert nem az elején tudtam meg, hanem miután már egymásba szerettünk.


Nálad azonban más a helyzet, mert egyrészt az anya nincs képben, s mivel te neveled a gyereket, így elképzelhető, hogy a leendő pároddal együtt nevelnétek, s úgy szeretné, mintha a sajátja lenne. (Bár azt nem tudom, a gyakorlatban hogyan oldanátok meg, ki menne a gyerekért iskolába, ki menne szülői értekezletre stb.)

Amit tanácsolok: bárkivel is ismerkedsz, rögtön az elején mondd el neki hogy gyereked van, ne a találkozón, hanem már az első levélváltáskor vagy chatelésnél.

Viszont nagyon sok hozzád hasonló helyzetű férfi van, így olyat lenne érdemes keresnek, akinek mondjuk szintén van gyereke.

De egy "átlag" melegtől nem lehet elvárni, hogy mivel neki nem lesz gyereke (elég nagy fájdalom ez), mégis más gyerekéhez alkalmazkodjon egész életében. Nem beszélve arról az érzésről, hogy neki te vagy a legfontosabb az életében, neked viszont nem ő az első, hanem a gyereked. Senki nem akar úgy boldog lenni, hogy a párja szemében csak másodlagos legyen.

2018. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom, de nagyon szurkolok neked, mert példaértékű vagy :)
2018. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

itt van ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


DE!! az #1 válaszoló én vagyok, kissé egyedi és különc, azt nem kell teljesen figyelembe venni a te esetedben, de a melegek többsége szereti a családot


sok sikert, kérdezd meg tőle, h érdekli,e a család, jobb ah az elejin kiderül. , de ha nemet is mond, hagyj időt átgondolni, csak később válaszoljon újra, az az igazi válasz

2018. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez aranyos

Sok sikert neked

2018. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálam nem lenne akadály ez a helyzet. Főleg mivel én is szeretnék gyereket nevelni.
2018. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Bizonyos értelemben, javadra is válhat, hogy van gyermeked.

Bizonyára vannak, olyan melegek, akik érett, komoly gondolkodásúak, és vonzza őket a gyermeknevelés. És a veled való együttléttel ez már adva lesz/van.


Sok sikert! :)

2018. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Sok sikert kívánok, én lennék együtt olyan pasival akinek van gyereke.
2018. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szeretnem ha a paromnak lenne gyereke. O is bi, es mar ket eve egyutt vagyunk. Sajnos nincs gyerekunk, de ha neki elozoleg lett volna is mint neked, nagyon orulnek neki, es mindent megtennek, h a kisfiu ugy szeressen ahogy a szulei. Rettenetesen vagyom egy gyerekre, es egy meleg csaladra. Remelem sikerulni fog a jovod.


26/f

2018. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!