Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan emberbe aki szinte mindennap mas-massal bujik az agyba, hogy tudnek kilepni az eletebol?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy eve megismerdtem egy olyan embert aki elso talalkozasunkkor nem hagyott nagy benyomast bennem.Az elejen en nem kerestem ot,o volt az aki mindig jelentkezet.Addig hivogatott meg neha talalkozgattunk amig elerte azt h iden bele szerettem.Mielott bele szerettem,nem erdekelt nagyon a szemelye,nem hianyzot.De par honapja mar teljesen oda vagyok erte,nem ismerek onmagamra.Egy sarmos,jol kinezo,mindketten ferfias 40+rol van itt szo.Miota bele szerettem,elkezdtem feltek3nykedni ra,okkal,tobbszor rajta kaptam massal.Az zavar mert tobbszor mondtam neki,ha nem vagyok jo neki,nem erzi jol magat velem,szakitsunk hagyjum egymast beken.Ilyenkor,1-2 nappal kesobb mindig vissza konyorogte magat hozzam,hogy szeret,hianyzok stb.Mivel par eve munkanelkuli(nincs es celja az eletben csak tengodik) sokat segitettem anyagilag,sokat utazgattunk ahol mindig en altam a cehet.O egyertelmu a kenyelemrt van velem,neha meg osszebujunk ennyi.Tobbszor szakitottam vele de par napra mindig beadtam a derekam,kibekultunk.Most is csend van koztunk es nagyon szeretnek szakitani vele vegleg de sajnos gyenge vagyok.Mit tanacsoltak,szeretem ot meg mindig es faj ha mar nem vagyok tobbet vele de lepnem kene mindenkepp,higy tudnek kilepni az eletebol??Nem lakunk kozosen egy fedel alatt de ugaynabban a varosba nem nagy tavolsagra egymastol.Az ertelmes valaszaitok elore is koszonom
2018. okt. 18. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom the is tizen huszon éves vagy...
2018. okt. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott van hogy mindketten(ferfiak)40+ vagyunk 🤔
2018. okt. 18. 11:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemértem miért akarasz kilépni az életébōl... Inkább beszéld meg vele a dolgot, ha meg nem akar téged, akkor meg foglald le magad valamivel.
2018. okt. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretnek kilepni az eletebol mivel egy nagy hazug,link.Nekem teszi a szepet,szeret,hianyzok kozben meg mindennap mas massal dug es ez az ami zavar.
2018. okt. 18. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nálad érzelem van felé így én, vagy bárki itt, hiába mondjuk hogy ess túl rajta, nem fog könnyen menni. De könyörgöm, én 27 éves vagyok, és csak ilyen típusú fiúkkal hozott össze a sors, először mindig a szépet és a jót mutatták, amiből aztán kiderült, hogy semmi nem igaz, persze lehet egymáshoz surlódni idővel, de a hűséget kevesen ismerik - de nem akarok elkalandozni. Kizárt hogy 40 felett ő az első ilyen alak, akivel találkoztál, így azt javaslom, próbáld meg őt is ugyanolyan kívülálló embernek tekinteni, mint bárki mást, idővel menni fog :) és legyen egy kis önbecsületed, ha már belé nem szorult.
2018. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez a fickó csak azért van veled, mert eltartod.

Milyen érzés pénzért venni magadnak kandúrt?:)

2018. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
1-eske jól gondolta: Agyilag tizenéves a kérdező.
2018. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne szakíts vele. A szerelem csodás, de sajnos mulandó érzés. Nem biztos, mégegyszer megadatik. Bújj össze vele ahányszor csak lehet. Én is ebben a szituban voltam évekig, még személyi kölcsönt is vettem fel miatta, amit még most is fizetek. Azt mondom mégis, hogy megérte, mert a szerelmem beteljesült. Végül is pár év után Ő lépett le. Nem tudok róla semmit.
2018. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!