Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan piszoár budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan piszoár budapesten ahol nincs elválasztó?

Figyelt kérdés
Ti nem szoktatok néha oldalra nézni ha mellétek áll valaki? Hol lehetnek ilyen helyek budapesten, ahol lehet látni mások szerszámát pisilés közben?

2018. okt. 22. 18:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt felejtsd el, mert nagyon sok az agresszív, homofób ember. Agyon leszel verve ha egy ilyen rajtakap.
2018. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
42%
Ha az enyémet néznéd közben, akkor olyat kapnál utána, hogy egy életre elmenne a kedved attól, hogy másokat nézegess...
2018. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%

"Szerintem ezt felejtsd el, mert nagyon sok az agresszív, homofób ember."


Ennek semmi köze a homofóbiához. Egy heteró férfit is agyonvernek, ha elkezdene nőket pisilés közben kukkolni.

2018. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%
Meleg vagyok, és a lehető legmélyebben elítélem a diszkriminációt az LMBTQ emberekkel szemben, de még én is minimum szólnék azért, ha elkezdenél bámulni.
2018. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%
Én bi vagyok, és ahogy egy homofób elítél engem (semmiért), én is elítélem oket, de tudod pont emiatt általánosítanak, amit te épp kérdeztél......
2018. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
89%
Tehát homofób vagyok, ha nem engedem hogy kukkold a lőcsöm. Oké tesa.
2018. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem te szimplán hülye vagy.

Momdom ha egy meleg megkukkol téged mert hülye, akkor ezáltal azt hiszik hogy minden meleg kukkol.

2018. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen nincs elválasztó a piszoárok között. Olyat nehéz találni, ahol van.
2018. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Buran ***** válasza:
96%
Megnyitod a Google-t, beírod, hogy "melegbarát hely Budapest" és amit kidob, ott nyugodtan nézegetődhetsz, mindenféle kellemetlenség nélkül, a legtöbb helyen nincsenek elválasztók.
2018. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%
Van
2018. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!