Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos...

Én egy 21 éves passzív fiú vagyok. Jelenleg pár kapcsolatban élek (lánnyal). De ugyan akkor szeretnék egy kalandot aktív fiúval. Kapcsolatot nem tudnék létesíteni de szex havert meg igen. Barátnőmet soha nem tudnám elhagyni. De, passzív vagyok azt magamnak bevallom de másnak tagadom illetve még soha nem feküdtem le férfival sem. Az lenne a kérdésem hogy mit tegyek hogy elnyomjam ezt az érzést? Van aki hasonló helyzetbe van?



2018. okt. 25. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Én így vagyok, de attól tartok hogyha egyszer kipróbálnám valószínű jobban bejönne mint nővel.
2018. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
ha gondolod írhatsz :) 19/aktív
2018. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Őszintén, ha elakarod nyomni, akkor javaslom az egyik erősen elvakult, vallási közeget (szerencsére nem mind ilyen), biztosan segítségedre lennének ilyesmiben...


Viszont a tagadás és az elfojtás sose kifizetődő hosszútávon az emberi léleknek: ha másoknak hazudsz is, önmagadnak nem szabad. 21 éves vagy, olyan fiatal, hogy ha most realizáltad már ezt a vágyat, akkor rettenetesen elégedetlenül és magányosan fogod magad érezni már jó pár év leforgása alatt...

Inkább mondanám, hogy ismerd meg, hogy ki is vagy és ne zárd ki a lehetőségeidet, még ha azok nem is könnyítik meg az életedet.

2018. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom a barátnődet. Rád pazarolja az idejét amikor te nem is őt akarod igazán. Inkább hagyd el és éld ki a vágyaidat, ne élj le így egy életet.
2018. okt. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Próbálok úgy írni, hogy ne vigyen el az indulat. Szerintem ha nagyon és tiszta szívvel szeretitek a bnőddel egymást, kéne róla beszélnetek. Jó, tudom, hogyan fog majd rád onnantól férfiként nézni, ha arra vágysz, hogy egy pasi megdugjon, ez nyilván felmerült benned, de titkokat nem jó egy kapcsolatban tartani, mert elkezd a vágy felemészteni, és ha nyomott vagy, észre veszi majd rajtad, főleg egy nő, rögtön ráérez dolgokra. De ne is bonyolódj kalandba úgy, hogy titokban a lány mellett tennéd. Erkölcsileg nagyon a padló alá vinne az a dolog téged. És mivel nekem 4 évig volt kapcsolatom egy biszex fiúval, akit iszonyatosan szerettem, mikor megtudtam hogy titokban kalandozik egy lánnyal, örök sebet hagyott bennem, szóval nem javaslom, hogy esetleg titokban próbálj fiúzni... mert ha nem is derül ki, akkor a sebet te viseled, ha kiderül, akkor mindketten, de így vagy úgy, de árnyékot fog vetni a kapcsolatotokra. Elnyomni sem érdemes, egyedül azt a tanácsot tudom javasolni, önmagadban tidztázd le, kivel mit szeretnél, mennyire fontos számodra hogy legyen egy ilyen kalandod. Ha van legjobb barátod, vele is beszélhetsz erről, de ne titkold barátnőd elől sem szerintem. Én drukkolok neked
2018. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Miért kéne elnyomni azt az embert aki vagy? Mond el a barátnődnek az a leghelyesebb mert idővel így is úgy is elfogod veszíteni pont a hazugság miatt és mert örökre ezt nem tudnád elnyomni, ideig óráig!
2018. okt. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!