Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vidéki városban élő melegek!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki városban élő melegek! Nektek is nehezen megy az ismerkedés? 23f, passzív

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Budapestre kell költözni, melegként könnyebb ott. Viszont érdemes vigyázni a védekezés nélküli szex esetében Bp-n főleg.
2018. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan sehogy sem megy.
2018. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már-már a lehetetlenség kategóriát üti. Főleg ha komoly szándékaid vannak. Budapesten sem hiszem hogy könnyebb, a millió alkalmizós közt egy normális fiú olyan mint csepp a tengerben.
2018. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz?
2018. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok ezzel egyedül...
2018. nov. 25. 17:32
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Az internet korában nem igazán vannak ilyen problémáim, amíg Pesten voltam egyetemista, ott is aránylag egyszerűen ment az ismerkedés, persze itt vidéken szűkebb a merítés. Annyiból nekem könnyebb, hogy bi vagyok és kizárólag szexkapcsolat érdekel.
2018. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Buran ***** válasza:
100%

Én mindig párkapcsolatot kerestem, néha barátokat is.


Vidéken nőttem fel és nehéz, nagyon nehéz, mondhatni szinte semmi. Saját tapasztalataim szerint van 5-6 szóba jöhető jelölt, persze velük sincs közös hang...


Budapesten, tapasztalatim szerint, jobb a helyzet, de itt is tűt kell keresni a szénakazalban, a normális, párt kereső srácokat szinte lehetetlen kiszúrni a tömegből, de nem teljesen reménytelen.


24/F

2018. nov. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken nagyon nehéz már manapság, talán a 100.000 feletti nagyvárosokban van némi esély de ahhoz is nagy szerencse kell, nehéz olyan srácot találni aki előtted nem feküdt már le vagy 50 fickóval. Pestiekkel meg egyszerűen az a baj, hiába vannak ott sokan, de ők annyira sznobok, tisztelet a kevés kivételnek.
2018. nov. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 -remete- ***** válasza:
100%
Hello szerintem is nehéz viďéken partnert találni sőt pesten sem könnyü. Csak romeos dolgokból kiindúlva 100 mrekre van tőled a partner de találkozni nem akar. Vagy csak képet gyűjt vagy caakhirtelen felindul ki veri azt törli magát. Vidéken meg az utazás veszi el kedvet. Pl lebeszélsz egy randit elutazól 1 órát majd nuku randi. A közeliek meg azt hiszed mindenkit ismersz aztán jön a döbbenet. Vagy nem meri előtted vállalni magát mert úristen mitfognak gondolni. MÁSOK... Grrrrr
2018. nov. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!