Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen erzes az elso analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes az elso analis szex egy szuz fiunak? 19F

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Én csak dildózni szoktam magam, pénisz nem járt bennem.

De az első nem volt annyira jó, ugye még nagyon szűk voltam.

Most már az 5,5 cm vastag is bemegy, bár az 5 cm-essel jobban élvezem. Most is csinálni fogom 😊

F31

2018. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
isteni volt,,kimostam magam tisztara,te is tedd..volt csok,nyalás,simogatás,,minden,,nagyon kivántuk egymast,,lassan ovatosan sikositoval kell csinaálni,,cmröl cmre kicsit lassan beljebb nyomni,ha fáj stop,azatm lassan megint mehet befelé..es mikor mar tövig bennt van eszreveszed,hogy nem fáj,hanem jo,es azt erzed,hogy egyre vadabbul gyorsabban dugjanak,,élveni fogod,nagyon,az a legjobb,ha olyan formáju farka van a fiunak,ami egy kicsit felfelé hajlik,attol én olyat elveztem,hogy dugott magamhoz sem nyultam es oriasi volt,,egy sima farok veresnel 1000 xer jobb..élvezd aztan minden jo lesz
2018. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindig kértem az asszonyt hogy végre dugjon meg egyszer ő is hogy tudjam meg milyen az de még szűz vagyok sajnos. :-(
2018. dec. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Az első ilyen alkalmam elött nagyon féltem, mert még ujjazni sem ujjaztam magamat. A partneremnek elég vékony farka volt, viszont kb 20cm hosszú volt. Állítólag tövig tolta, de nem fájt egyáltalán :) 23/F
2018. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha kellő előkészítéssel és ofafohyeléssel van akkor kellemes és élvezetes. Mi a nejemmel rendszeren análozunk oda vissza. Ő engem straponnal. Van mindketőnknek vastag nyakú anál plug is, amit rendszeresen hordunk is. Így edzésben tartva a záróizmokat. Az elsőhöz rengeteg síkosító is kell. Várjuk a visszajelzést, hogy sikerült...
2019. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon feszített, eléggé fájt. Utána már élveztem, de eleinte tényleg nem volt kellemes érzés. Kb. 14 lehettem (Most 17 vagyok)
2019. márc. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre nem túl kellemes, de sok síkosítóval tűrhető, utána már jobb érzés, többszörre meg pláne jó.
2019. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megmutatnám fiatal srácoknak.20f
2020. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon élveztem, de már előtte is úgy maszturbáltam, hogy valami volt a popsimban is, ha más nem 2-3 újjam ;) De tényleg kellően síkosítva fantasztikus érzés!
2020. jan. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!