Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Honnan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Honnan lehet tudni, hogy valaki barátkozni akar vagy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha melegként programokra hív, moziba stb. Meg, hogy kocsival eljön értem pl.


Ilyenkor mire érdemes figyelni?



2018. dec. 13. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem barátságnál többet akar.
2018. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy programokra hív vagy érted megy még nem biztos, hogy párkapcsolatot akar, nekem is van olyan meleg barátom, akivel csinálunk programokat, de csak szimpla barátok vagyunk. Viszont jel lehet, hogy kapcsolatot akar, ha pl meghív (ő akar fizetni) vagy ha mond olyat, ami arra utal, hogy komolyabbat szeretne.
2018. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pl. ilyeneket mond:

- tölthetnénk együtt is részben a Karácsonyt, ha van kedvem

- érdeklődik milyenek a szexuális szokásaim (aktív/passzív)

- miket csinálok a szabadidőmben

2018. dec. 13. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján viszont szerintem többet akar.
2018. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez spontán, váratlanul jön össze,legalábbis nálam. Behívtam a lakásomba egy italra és szóba jöttek a szőrtelenítési módszerek. Váratlanul letolta a gatyáját és mutatta, hogy ő hogy csinálja. Utánna már nem volt nehéz a gyakorlati szexre térni. Volt előtte pár sör is.
2018. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!