Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteronak vallom de izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteronak vallom de izgat a prosztata masszázs, mit tegyek? 26F

Figyelt kérdés
Akár még lehet abban is benne lennék, hogy valaki finoman megrakjon engem, pedig maximálisan a nőket szeretem
2018. dec. 13. 18:24
 1/9 A kérdező kommentje:
*Heteronak vallom magam
2018. dec. 13. 18:24
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A szexuális irányultságnak semmi köze a prosztatamaszázshoz. Nekem csinálta már lány, nővérkeszerepben, medical fetish részeként gumikesztyűs kézzel, atomjó volt. Es hetero vagyok maximálisan.
2018. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon jó.Sok prosti vállal ilyet.Keress fel egyet.
2018. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél prosztatamaszírozót.
2018. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, full hetero vagy. Teljesen.
2018. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha arra vágysz, hogy valaki megrakjon akár csak finoman is, akkor nem mondanálak heterónak. :D A prosztatamasszázs, hogy is fogalmazzak, biológiailag jó érzés, és ahogy írta itt valaki, nem csak farokkal lehet izgatni, hanem egy csaj ujjával is. Azért kínos ez sokaknak gondolom, mert ugye csak végbélnyíláson keresztül érhető el a prosztata, a végbél meg heteróknál általában tabu, mivel eléggé a homoszexualitással asszociálják össze. De ha izgat, hogy finoman megrakjon valaki, szerintem ne tartson vissza, mondjuk egy kis szerszámmal rendelkező srác ajánlott kezdésnek.
2018. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki

Én nagyon élveztem

2018. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
csak heterokáim,ugy élitek le az életeteket,hogy veritek ,dugtok élveztek azt ennyi,egy prosztata orgazmus 10xer jobb,mint egy sima orgazmus,,csak szolok..
2018. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a #4-essel értek egyet. Vegyél egy prosztatamasszírozót. Nem egy horror összeg és ki tudod vele próbálni, hogy valóban bejön-e a dolog. Ha igen még mindig tovább mehetsz ha akarsz. Ha nem akkor meg nem történt semmi megbocsájthatatlan.
2018. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!