Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik az emberek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik az emberek hogy aki otthon van az LMBTQ témában az tagja is lesz mindennek?

Figyelt kérdés
-bocsánat az offért az előző rossz alkategóriában ment ki-

2018. dec. 30. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Mi ez az lmbtq. Ez vmi büntetötörvenykönyv
2018. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Mire gondolsz? Minek a tagja?
2018. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
Én sem értem...
2018. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
LMBTQ - leszbi, meleg, biszex, transzszexuális/transzvesztita, a Q nem tudom, mi
2018. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig oké is, ezzel tisztában vagyok. Azt nem értem mi lenne a minden aminek a tagja lesz? Kik hiszik ezt? Érdekelnek a közösség dolgai, de semmi ilyennel nem találkoztam.
2018. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ezt hiszik nagyon sokan, nem tudom miért. Èn például támogatója vagyok minden ilyen lmbtq+ dolognak, és rólam is egyből azt hiszik,hogy meleg vagyok vagy valami.

A q egyébként queer-t jelent.

19f

2018. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Az a gáz, hogy egyre több betűből áll...
2018. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó bocsi, de te pontosan miről is beszélsz?
2018. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért az, hogy a válaszadók azon filóznak, hogy mi az az LMBTQ, meg, hogy valaki azt írta, hogy egyre több betűből áll, elég sokat elmond arról, hogy a magyar társadalom mennyire tájékozatlan a témában és emiatt (is) tele van előítéletekkel.


Szerintem amúgy pont ezért gondolják ezt az emberek.

Ők semmit sem tudnak erről és amikor ilyen "furcsa" kifejezésekkel, meg mozaik szavakkal találkoznak, akkor azonnal elkezdik mondogatni maguknak, hogy nem ők a buták avagy műveletlenek, hanem biztosan a másik fél meleg, vagy bi, vagy transz, vagy valami és azért tud ennyit erről.

2018. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Értsd már meg hogy nem a betűkkel van baj, hanem az érdekel mi az a minden aminek "tagja lesz"? Ha azt mondaná, hogy egytől homoszexuálisnak nézik, azt érte, Arra nincs mit mondani, korlátolt gondolkodásmód, semmit sem lehet vele kezdeni.
2018. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!