Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan izmos, jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan izmos, jóképű (jó kisugárzású) huszonéves srác, aki a szexben uni (vagy passzív), türelmes és érzéki?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen, de hogy ezek válogatósak is, az már egy másik kérdés.

Egy kigyúrt pasi mindenkinek bejön, így válogat is, mert megteheti.

2019. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ebben mondjuk biztos voltam, de sajnos én erre gerjedek (tudom, sokan mások is).

De azért reménykedem benne, hogy lesz egy olyan, aki hagyja, hogy én (is) dugjam. Nagy vágyam egy szép, izmos sráccal oda-vissza szexelni, de nem prostival. Ha meg állandó ilyen partnert találnék... mondjuk ahhoz több szerencse kell, mint ami van.

2019. jan. 1. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Azzal azért vitatkoznék hogy egy kigyúrt pasi mindenkinek bejön.

Nekem például taszító és nem szép.

A husis srácok az eseteim.

Vannak akiknek a vékonyak..


Mindenkinek más és más az érdeklődése.

Nem vagyunk egyformák..


Boldog Új Évet mindenkinek! 🎉😊

27f

2019. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én izmos passzív vagyok, pont azt tapasztalom, hogy mindenki ha pl. vékonyabb akkor próbálja ellensúlyozni valamilyen durvasággal, verbális agresszióval szexnél.

Jó látni, hogy van, aki azért nem ilyen. :D

22/F

2019. jan. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, én semmilyen téren nem vagyok durva, pedig vékony vagyok. Ha szexre kerülne sor egy izmos passzívval, aki érzéki és türelmes, ugyanezt próbálnám én is adni neki. Nekem meghitt, bújósabb szexre lenne szükségem, és úgy kezelném a partneremet is.
2019. jan. 2. 10:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: És ezt én is elvárom a partneremtől, legyen kölcsönös. Ne akarjon bedurvulni.
2019. jan. 2. 10:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A meztelen igazság az (még ha nem is tetszik is), hogy a kérdés önmagában értelmetlen. Nyilván létezik ilyen, legfeljebb csak keresni kell.

Esetleg próbálkozz melegbárokban, szaunákban, vagy társkereső oldalakon.

2019. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 -remete- ***** válasza:
Izlés dolga. Én 40 évesen jutottam oda, hogy uni legyek és szálkásan izmos se nem kigyurt senem husi senem gebe. Aza pont jó katageróiar. 20 évesen abban láttam a jövőm, hogy minél izmosabb és nagyobb tömeggel rendelkezzek.
jan. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!