Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Eredetileg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eredetileg nem voltam homofób, de mostanában mióta összebarátkoztam egy meleggel, valahogy undorodom a melegektől. A barátom, de annyi olyan képet mutogatott nekem akaratom ellenére, hogy a meleg emberekről rögtön arra asszociálok már.

Figyelt kérdés

A legrosszabb az volt, hogy a vonaton láttam a minap egy meleg férfit. Biztos az volt, mert megismerem, ráadásul rózsaszín fülese volt és a mozgása is olyan volt…. Első gondolatom hogy fúj… pedig soha nem voltam ilyen, sőt nyitott voltam, tiniként pl még csókolóztam is volna EMO srácokkal, mert az volt a divat.


25f


2019. jan. 6. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Enged el a füled mellett őket. Nekem is ez volt a bajom anno. Nem ismered ne itéld el. Meg igazából senkit nem kell. Legjobb módszer hogy kizárod a fejedből ezt a butaságot. 20/f
2019. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Probald ki egy csajjal utána pasival

Aztán eldontod

2019. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"még csókolóztam is volna EMO srácokkal, mert az volt a divat"


Te amúgy retardált vagy?

2019. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te látens meleg vagy, de legalábbis biszex, és most ezzel nyomod el magadban.
2019. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagytad, hogy annyi olyan képet mutasson, ami téged nem értekelt?
2019. jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most sem vagy homofób, látens meleg/biszex vagy. Tisztázd magadban és adj egy esélyt a srácoknak. Talán még emost is találsz valahol. :D
2019. jan. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Időpont tegnap 23:39

Igen, éppen most coming outolt, mint retardált.

2019. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért kell bármelyiktől is megijedni?

És hogyan lesz valaki meleg? Szintem ha valaki meleg, az mindig is az volt és nem hirtelen azzá vált, egyik pillantról a másikra.

2019. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van.

Inkább olyan van, hogy valaki nem veszi rögtön észre. Randevúzgat, járogat lányokkal, sőt esetleg házas is lesz, gyereke is lesz, de végig azt érzi, hogy valami nem stímmel.

És akkor akár 30-40 évesen kipróbálja egy azonos neművel és rájön, hogy ez hiányzott eddig.

2019. jan. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!