Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés, ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha valakinek idősebb (40+) korban veszik el a feneke szüzességét?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ez a kategorizált (aktív/passzív) gyakorló meleg, inkább egy fetisiszta bi fickó, aki kipróbálná a melegszexet, mindkét oldalon, csak félek, hogy milyen lehet a behatolás. Csak óvatosan hirdetgetek megfelelő oldalakon. Itt csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Számít, hogy a partnernek mekkora a pénisze?



2019. jan. 17. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Nőként írok aki szokott análozni.

Igen számít a pénisz mérte, és az is, hogy elő van-e készítve a feneked. Beöntés és tágítás.

2019. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Fáj. Ha bírod utána jó. Persze ne egy 24essel ess neki.
2019. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
elsőre egy kisfarkuval próbáld ki mert nagyon tud fájni ha vastag
2019. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nem tudom, mert 50 évesen mér erre nem került sor. És soha nem vágytam efféle szexre se ebből, se abból az irányból. Bár olyan sok lehetőség nem volt.

Van jelentkező, aki felajánl valamit?

2019. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mér = még
2019. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!