Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van szerintetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ZoltanAnglia kérdése:

Van szerintetek olyan aki elegedett lenne azzal, hogy egy idosebbet ferfit szopjon allando kapcsolatban?

Figyelt kérdés
..van olyan?

2019. jan. 27. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Max más idős ember , fiatal tuti nem lenne benne
2019. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az az idősebb? 70 és a halál között?


Én 27 vagyok, de engem mindig is a 30-40es korosztály vonzott, most is.

2019. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
30 as vagyok:) írhatsz, totál kezdő vagyok és sokminden érdekelne
2019. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos.. főleg ha jól megfizeti az idősebb pasi.
2019. jan. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, biztos van olyan unott agyù akinek ez megfelel
2019. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Amennyire tévedtek! Nagyon sok fiatal szeret idősebb férfival akár tartós kapcsolatban lenni, - örömmel, szeretettel, akár szerelemmel! Mi is így vagyunk: ő 65 én 32. Ő rendkívül jól néz ki, sármos, okos, izmos, jó szerető, romantikus, sorolhatnám még... és NEM gazdag, én kisportolt, 150 km-rt utazom, hogy találkozzam vele hetente 2 napra. Biszexuális vagyok, de mióta vele vagyok (másfél éve) nincs nő az életemben, de valószínüleg nem is lesz már! Egyébként ITT ISMERTÜK MEG EGYMÁST - Ő ÍRT A BEJEGYZÉSEMRE. Megláttam és bele szerettem, ami csak fokozódik. Nem is hiszitek, milyen istenien érezzük magunkat! Nem kell más az életemben! (Ja és nem CSAK a szopás - az idősebb férfiak sokkal jobb szeretők, társak, értelmesebbek, tapasztaltak, humorosak, stb. Az egyidős volt "barátaim" szinte önteltek, lusták, önzők, megbízhatatlanok, csak a mennyiség... stb. TISZTELET A KIVÉTELNEK! :)
2019. jan. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

A "6" - os válaszolóval teljesen egyetértek, hogy nem minden idős fiatal kapcsolatot a pénz mozgat és az is, hogy esetleg csak orál lenne benne.

Mindig a fiatalabbakkal jöttem ki, általában 15 - 20 év volt az eltérés, sőt az utolsónál 27 év. Évekig jól megvoltunk, mert nem kell azt hinni, hogy minden 40 + férfi elpunnyadt, kövér és pedó.

Rám is minden fiatalabb barátom azt mondta, amit az előzőben olvashattunk. És én is szeretem az értelmes, kulturált fiatalokat, akikből sajnos nagyon kevés van. A lerosszabb sajnos tényleg a harmincas korosztály, akik az élet császárának hiszik magukat.

Lényeg, egy fiatal is jól érezheti magát egy idősebbel,mindegy mennyi a kulönbség, mert a lélek és szív számít,ha azok passzolnak, a test is szuperen működik.

És most éppen nincs senkim, de ha ismerkednék, csak intelligens, érzelmes fiatallal tenném.

49 F

2019. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kellene egy ötvenes pasi egy fiatal ak te jó ég. Habár mindig van aki a papikat szereti. De ne 18 évest keress ha en 40től,hozzád képest kedves kérdező az is fiatal. Ennyire nem lehetsz kétségbe esve ha minden nap kiírsz egy ilyen kérdést hogy “senkinek nem kell egy öreg?” Meg ehhez hasonlóak. Ha nem találsz partnert az azért lehet mert nem nézel ki jól, akik jó pasik hidd el azok találnak hamar ha még 50+-osok is.
2019. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon sok fiatal szeret idősebb férfival akár tartós kapcsolatban lenni, - örömmel, szeretettel, akár szerelemmel!" És szerinted a kérdező szerelemre vágyik, amikor egyértelműen arra indított hogy csak szopatni kell neki a fiatal?
2019. jan. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó.

Én 20 évves idősebb pasival vagyok már másfél éve.

ő 47 éves, de simán mondhatna 35-öt is mert elég jól tartja magát. Nálunk is csak orál van, de ezen kívül jól elvagyunk,jókat beszélgetünk, csavargunk.

Mondjuk ő biszex és családja is van, de ezt tiszteletben tartom. Én komoly kapcsolatot keresek, de ezt nagyon nehéz, és még így is jobb, mintha az ember fűvel fával kefélne addig, amíg meg nem találja az igazit.

2019. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!