Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, férfiak! Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Volt már olyan, hogy hozzáért testetek véletlenül egy fiúhoz/férfihoz egy-két másodpercre, és érezted, hogy olyan kellemes, hogy úgy kéne maradni?

Figyelt kérdés

De nem lehetett, mert körülöttetek voltak mások. Persze egyikőtök sem tudja a másikról, hogy vajon tényleg meleg-e, vagy tényleg akarja-e, csak érzitek, hogy a másik sem távolodik el olyan hirtelen, hanem mintha akarna ő is úgy maradni...

Remélem, nem fogalmaztam bonyolultan.

Várom a sztorikat.


2019. febr. 20. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen
2019. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Volt a moziba egy osztalytarsammal,film feletol osszert a labunk es a film vegeig ugy is maradt.
2019. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Buszon történt, rengetegen voltak reggel, és a pasi szállt le, én meg a leszálló ajtóval szembe álltam. Az agyéka a fenekemhez ért, közbe a nyakamba fújta a levegőt, amit kifújt. Pedig állhatott volna velem háttal is, de így tette, és állt így egy darabig. 20/f
2019. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StevenUp ***** válasza:
15%

Nem mert nem vagyok b**i

Kerülöm a fizikai érintkezést legtöbb esetben mert van egy ilyen fóbiám ...

2019. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverommal volt már olyan, hogy társaságban egymás mellett ültünk, össze ért a combunk, de úgy tettünk kb. mintha egyikőnk sem venné észre, és percekig úgy voltunk. Én sem tudtam eldönteni hogy ez most kölcsönös vonzalom, vagy pedig nem, de igazából tetszett.
2019. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
osztálytársam kiránduláson mellettem ült és a combja hozzám ért Nekem merevedésem lett de nem húzódott el
2019. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
jah van ilyen és olyan meleg forro érzés tölti el a testem..csomoszor volt mar,igen az osztalytarsammal lábunk összeért,vagy kihajoltam az ablakon es hatulrol ö is ki akart kukucskálni es a csipöjét a fenekemhez nyomta..a buszon is volt,hogy nekem nyomták a dakot ,es a fitnessben is volt ,hogy az edzö fogta a karom vagy izmom miközben csinaltam az edzest nagyon finom erzes
2019. febr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
diákként dolgoztam egy áruházban és általában ugyan oda osztottak be és aki azon az osztályon volt jól kijöttem 39 éves izmosan macis férfi pont esetem, és mikor valamiért nyújtózkodtam akkor mögém állt és levette úgy hogy közben a testünk összeért vagy derekamat fogta meg mikor valamit kerestem és úgy állt oda megmutatni. Nagyon finom érzés, de végül kiderül hogy ezek nem spontán dolgok hanem jeleket küld mert én elmondtam neki hogy tetszik és ez kölcsönös volt.
2019. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyfürdőben voltam a családdal, és egy korombeli (30-40) körüli faszi mellé ültem a medencében. Majd jöttek mások is, és a hapsi olyan közel ült hozzám, hogy csípőtől térdig teljesen össze ért a lábunk. Én nem vettem arrébb a lábam, majd rám nézett mosolyogva és mondta, BOCSI ! Mondom: SEMMI BAJ ! Erre a lábfejét is rátette a lábamra és elkezdett símogatni a talpával finoman. Annyira jó érzés volt, hogy félig már állt a farkam.Eközben beszélgettem a nejemmel, mintha mi sem történne ! Majd a hapi felállt, vissza nézett és intett a fejével, hogy menjek. Gondoltam, megyek, megtudom mit akar ? Erre odaszaladt hozzá egy 10 év körüli kislány, hogy APA Kerestelek ! Így nem lett semmi több.
2019. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!