Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek a vékony fenekű, vagy a kerekebb, picit nagyobb fenekű fiúk/férfiak jönnek be jobban?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Formás kerek twinkek
2019. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
kis kerek feszes izmos popo jön be
2019. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerekebb :)
2019. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A kerek a vonzóbb. El is vagyok keseredve, mert mióta megöregedtem nagyon lapos lett az enyém. Persze fogytam is. Most akkor vagy dagadt, vagy ráncos löttyedt legyek?
2019. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsi, de izmos fenék tetszik. A nagyon kerek, nőies nem.
2019. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

10-ből 7 fiúnak semmi feneke, combja, vádlija nincsen, mit mondjak, hidegen is hagynak*. 2-nek ugyan volna combja és feneke, de csak mert az egész ember egy másfélmázsás pacák. Marad talán 1, aki normál mérete (70-90 kg) ellenére is formás vádlival, masszív combbal és nagyobbacska, domborodó hátsóval rendelkezik, magyarán nem lobogtatja a szél az ülepén a nadrágot. Ugye vannak még ilyen fiúk? Küldenék egy-egy pirospontot... :D


*Nem bántásból mondom, mert magam is rohadt vézna gyerek voltam valaha, csak azóta máson se jár az eszem, hogy gyúrjam magam valami emberformára.

2019. febr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. A külalak nem minden, de tény hogy sokat hozzá tud tenni az élményhez egy bejövős test.


Ha gondolod megmutathatom hogy állok mert jómagam is a "gyurjuk formásra" tábort erősítem ;)

2019. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a kerek fenekű srácokat, nekem is az van, sokminden szarral áldott meg a sors, kicsi farok, kicsi láb, de legalább a fenekem jó.
2019. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!