Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az idősebb aktív férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb aktív férfiak mennyire keresik a valamibel fiatalabb, de férfias, céltudatos srácokat komoly dolog céljából?

Figyelt kérdés
20as éveim elején járó fiús srác vagyok (nem feminim) és komolyabb céljából érdekelne egy 30as, 40es magas, érett gondolkodású férfi. Hol lehet velük ismerkedni? Vannak itt olyanok, akik már kapcsolatban vannak ilyen felállásban? Hogy találtatok egymásra?

2019. márc. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dőlnek majd a levelek
2019. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Budapesti vagyok, 49 éves és eddig három olyan, több éves kapcsolatom volt, amiben a barátom jóval fiatalabb volt. 19, 21 és 19 évesek voltak amikor összejöttunk. Egyet élőben, véletlen ismertem meg,másik kettő pedig a Rómeóról volt. Mindhárom évekig tartott, jó volt, szép volt, de most másfél éve ismét magam vagyok. Ugyanis egy nálam is idősebb elszerette az utolsó páromat:....És ha új kapcsolatot szeretnék, mindenképpen komolyat és fiatallal, mert veluk jövök jól ki.:)
2019. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok és kifejezetten a fiatalabb korosztály szokott jobban bejönni 18-25 között. Igaz, hogy valóban vonzó legyen, ahhoz alkaltilag is számít milyen, illetve a viselkedése. Engem is a komolyabb kapcsolat érdekelne.
2019. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Társkereső oldalakon ismerkedhetsz.
2019. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!