Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is érzi azt, hogy egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi azt, hogy egyedül fog maradni?

Figyelt kérdés

Az előző párkapcsolatomnál is folyamatosan azt éreztem, hogy hiába jól mennek a dolgok, ennek egyszer vége lesz és persze vége is lett, mert szakított velem és azt sem mondta, hogy miért.

Azt érzem, hogy hiába jól megy az ismerkedés és jól alakulnak a dolgok, összeillünk valakivel, ebből nem lesz semmi.

A melegek közt sajnos nagyon kevés az, aki párkapcsolatot keres és nem keres mást egy idő után. Nagyon sok a kamus is, akiről kiderül, hogy vagy nem is ő van a képeken, vagy meggondolja magát és felszívódik.


Már az ismerkedésnél is azt érzem, hogy ebből semmi komoly nem lesz és személyesen nem fogok bejönni a másiknak, hiába képek alapján jóképűnek tart. Semmi önbizalmam. Szinte mindenkinek nagyon magasak az elvárásaik és a "legjobbat" keresik. Egyre jobban el vagyok keseredve, hogy nem fogok párt találni. Már arra is gondoltam, hogy megpróbálok hetero lenni, hogy legalább ne legyek egyedül. (18f)



2019. márc. 13. 13:34
1 2
 1/19 ZoltanAnglia ***** válasza:
87%
Szia. Bar ne lenne igazad , de sajnos az van. A meleg vilag egy gyakran hazudozos alszent, vilag.Nehez lesz talalni. En is allando keresek viszont en mar 53 eves vagyok igy nagyon nehez, hiszen a tobbsegunk -akkor is ha odosebb - a fiatalokat szeretjuk (beleertve engemet is).
2019. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
azert marad mindenki egyedul,mert fas-zmániasak a melegek..csak mondja mind hogy kapcsolatot akar,mikor megvan örül,jaj de jo,aztan mikor mar kicsit uncsi a fas-z,keres titokban masikat neten meg itt ott,,aztan es igy tovább ,mig megöregszik,aztan öregen mar senkinek se kell ,azt fizethet a fiataloknak,ördögi kör,,ha az embert szeretné meg es tisztelné,es monogám maradna,akkor nem maradna egyedul,de ez a melegeknél lehetetlen.csak a futyi es pont,ami számit,barki barmit mondd..igy van.
2019. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha valamibe már eleve úgy kezdel bele, hogy úgyse lesz belőle semmi, akkor tudatalatt már meg is határoztad hogy nem fog működni - és ez nem csak a párkapcsolatokra igaz. A rossz önbeteljesítése.

Nem azt mondom hogy nincs igazatok abban hogy melegként sajnos igen nehéz párkapcsolatot találni, mert ez igaz. De ha eleve negatívan állsz hozzá, akkor mit vársz? Lehet hogy ez a negativitásod tudtod nélkül is kisugárzik a másikra, ezért nem jön össze.

2019. márc. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos igen,es hasonló dolgok miatt. 20/f
2019. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is lemondtam már bármilyen párkapcsolathoz fűzött reményemről... bár inkább azért, mert tartogatom magam a kiszemeltemnek, s mindenki másban is őt keresem.. de belőle sajnos csak egy van.
2019. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám hogy fel a fejjel, és majd rátalálsz az igaz szerelemre, de sajnos egyáltalán nem biztos hogy így lesz :(

Én is egyre inkább ezt érzem hogy már kifutok az időből és végleg egyedül maradok. Nagyon nehéz dolog ez, melegként itt Magyarországon meg pláne.

29/F

2019. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos így van.

Ha megnézed a heterokat ott is így van, a pasik a szexmániások, a csajoknál meg érzelem kell a szexhez, talán a leszbik ebből a szempontból előrébb vannak, mint mi melegek.

A heteroknál azért könnyebb a csajnak becserkészni a pasit, mert miután már kiélte magát, a barátai is családot alapítanak, nem marad meg a baráti társaság, így ő is csatlakozni fog, ahhoz hogy családot alapítson.

Nálunk melegeknél ez is hátrány, ha lenne lehetőség a családalapításra, és elfogadottabb lenne a társadalom ( nem kellene bújkálni), akkor könnyebben vállalná fel mindenki a kapcsolatát is.

2019. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen de ez amiatt van mert ez az ország nem fogadja el a melegeket, csak a heterókat. Hiába szeretnél komoly kapcsolatot ha mindenhol csak a beszólásokat kapod, nem tudsz nyugodtan végigmenni az utcán a pároddal. Emiatt a melegek többsége csak a szexre hajt. Esetleg megnősülnek vagy férjhez mennek. Ebből is rengeteg van.
2019. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azzal nem értek egyet, hogy a heteróknál is így van, szerintem rájuk jóval nagyobb arányban igaz a monogám párkapcsolat. A fiú osztálytársaim és ismerőseim szinte kivétel nélkül barátnőt és kapcsolatot szeretne és csak ha az nincs, akkor esetleg simán szexet ha összejön.

Melegeknél viszont kapcsolatot szinte senki nem akar.


És szerintem nem feltétlen kell mindenki előtt felvállalni a meleg dolgot. Lehet úgy párkapcsolatban élni, hogy nem olyan helyen jártok kézenfogva vagy csókolóztok, ahol valószínűleg nem fogadnának el. A volt párommal sem csókolóztunk vagy jártunk kézenfogva nyilvános helyen, de attól még egy pár voltunk. Szóval szerintem ez a "nem elfogadottság" a legtöbbeknél csak kifogás arra, hogy miért jár f***ról-f***ra, vagy egyáltalán nem is akar kapcsolatot.

2019. márc. 13. 22:26
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Azért 18 évesen ne temesd a dolgot, én is így éreztem ennyi idősen, de eltelt 10 év, és közben azért alakulgattak dolgok, rendbejött az életem, változott az értékrendem, nyitottabb lettem és lazább (ergo nem görcsöltem rá minden randinál, hogy most vele akarom leélni az életem, mert a képen tetszett, ezért befeszültem, és nem tudtam semmiről beszélni, csak szexről, de arról nagyon).

És igen, eltelt az a 10 év, és most szintén érzem, hogy egyedül fogok maradni, látván a korombelieket, hogy megházasodnak, gyereket vállalnak stb., de valahol ez tudatos döntés is. Aki meleg párral találkoztam, valahogy mindegyik kicsit ütődött volt, olyan el vannak egymás mellett típusú kapcsolatnak tűntek, vagy már Instagram-idilli szuper trendi pár voltak, én meg ilyenre nem vágyom. Nagyon egy hullámhosszon kell lenni azzal, akivel összekötöd az életedet, sajnos eléggé egyedi figura vagyok, nem hiszem, hogy lesz tökéletes partnerem.

Egy srác volt igazából, akit sajnálok, hogy nem fordult komolyabbra, vele nagyon nyitottan tudtuk kezelni a szexet, szexbárban vagy szaunában, néha külön utakon jártunk, és abszolút nem zavart, hogy mással szexel, akár éppen a szemem láttára. Vele el tudtam volna képzelni hosszútávon. Nekem ez fontos, hogy ne álltassunk magunkat a monogámia illúziójával. De nagyon jónak kell lennie az összhangnak ahhoz, hogy az előbb leírtak esetén ne kezdjek el féltékenykedni.

28/F

2019. márc. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!