Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek mi számít jobban:külső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi számít jobban:külső (arc, test) vagy a farokméret?

Figyelt kérdés
Erre kíváncsi vagyok. 28/p

2019. márc. 14. 22:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Általában mindkettő számít valamennyire, de melyik jobban?
2019. márc. 14. 22:22
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem első sorban az arc. Főképp a fogak :).

A test nem túlságosan..

A farok meg egyáltalán nem számít, de ha lehet ne legyen görbe :)

2019. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

A farok az utolsó ami engem érdekel.


Először ugye a kinézet.

Utána a személyiség, fogjon meg benne valami.

2019. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Először az arc, főleg a mosoly. Egy szexi, magabiztos mosoly mindent visz.

Aztán ha nem nézzük a belsőt csak a külsőt akkor a férfias tulajdonságok mint a magasság, a széles váll, az erős kezek.... :)


Utána jön a test, nekem az enyhén kockás jön be, de még senkit se utasítottam vissza azért mert vékony vagy egy kicsit pocakos.... :)


A farokméret az utolsó. Számít persze, mert meglepődnék ha 10 cm alatti lenne és akkor is ha 18 cm feletti.... De az első meglepődés után annyi is lenne a téma... nem izgat.

2019. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, de ha passzív akkor test ha aktív akkor test és farok is..20
2019. márc. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, belső megtart, valahogy a 2 harmóniája
2019. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Arc:50%

Test:35-40%

Farok méret:10-15%


24/p

2019. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Először az arc, azon belül is a szemek és ajkak. Test is valamennyire fontos, egy nagyon vékony vagy nagydarab(lehet rajta zsír, de ne azért ne fulladjon tőle). Farok mérete abszolút nem játszik nálam szerepet. Soha nem értem sok korosztályombelieket, ahol 3 mondat után elmondják, hogy hogy hokiznak, milyen fétisük van és képcserét akarnak, ennek ellenére kapcsolatra vágynak. 18/f
2019. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ftf1983 ***** válasza:
84%
Ebben az a legérdekesebb, hogy, amikor ismerkedsz aktívként, akkor az esetek 98%-ban a passzívok azzal kezdik, hogy mekkora. Ha olyan méret, ami neki szimpatikus csak akkor mehet tovább az ismerkedés. Jó példa erre egy ismerősöm, aki hát nem valami szép, de nagyon bőven ki van tömve a gatyája. Hát jobbnál jobb srácokat kap meg és nem csak egyszeri szexre, hanem bizony kapcsolatra is. Egyik korábbi párjával beszélgettem és nem titkolta, hogy csak a farka mérete miatt van vele, de ezt az ismerősöm is elismerte, hogy csak a nagy mérete miatt tud top srácokat felszedni. Lehet álszenteskedni, de ez a meleg világ többségére igaz. Lehetsz bármilyen ember, ha nincs alattad bizonyos méret rosszabb esélyekkel indulsz...
2019. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

arc főleg a szem utána a keze

Ha már többet látok belőle akkor a feneke meg az összhatás

Lehet egyedül vagyok de faroknál nekem előny ha görbe és szőrös

2019. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!