Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan aki erre izgul?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki erre izgul?

Figyelt kérdés
Ha erőszakoskodhat a másik féllel és fojtogathatja szex közben? 28/f/p

2019. márc. 15. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem bejön ez alárendelt szerepben. Szívesen csinálom a partnerrel ha őt is izgatja és át akarja élni.
2019. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
van
2019. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fuj
2019. márc. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejon neha ha alarendelt vagyok es csak hasznaljak a szamat
2019. márc. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elegge izgato. Mind aktiv mind passziv felkent is.
2019. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ☺

De melyikre gondolsz?

Arra, mikor nem jut levegőhöz az alárendelt, vagy arra, mikor elszorítják a nyaki ütőerét kézzel? ☺

Az utóbbit szeretem ájulásig. Szeretek ájulni és fallosszal a számban magamhoz térni. Nagyon izgalmas érzés (na meg veszélyes. Agykárosodás, stb; senki ne csinálja).

Amikor nem kapok levegőt és úgy fojtogatnak azt már annyira nem èlvezem...bár különös mód mégis nedves vagyok tőle. Nagyon ijesztő. Pánik...majd hiperventillálva levegőhöz jutás.

Szeretném, ha egyszer így is el tudnék ájulni és újraélesztene a szerelmem, ha kell. Szeretem a veszélyt, a félelmet, a fájdalmat.

A fojtogatás jó kis előjáték és szex közben is fincsi.


24/L

2019. júl. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!