Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fojtogatós maszturbálást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fojtogatós maszturbálást valaki próbálta már rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Zacskó, sál, kábel ilyenekkel.

2019. márc. 15. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Az ugye megvan, hogy az nagyon kínos, ha véletlenül valami rosszul sül el, és így találják meg a hulládat?
2019. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, aszem a bbc egy műsorvezetője halt meg így.
2019. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem ez izgat fel. Ez van.
2019. márc. 15. 20:31
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak a bal kezemmel szoktam magam néha, az nekem elég.
2019. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Én rendszeresen szoktam, és sokkal nagyobbat élvezek úgy :)
2019. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Jelen. Én vizalatt csináltam.


Jó úszó vagyok, elkezdtem kövekkel megrakni a furdogatya zsebeit, majd beusztam a bójákhoz.


Folyamatosan fenntartottam magam majd végül picit kiemelkedtem és lesüllyedtem. Mivel nem dolgoztam lábbal, meg voltak kövek is súlyként így levegővel teli tüdővel merültem le.


Aztán mivel már elkezdett fájni a fülem nem mentem lejjebb hanem kidobtam pár kavicsot és kifujtam némi levegőt. Így egy helyben lebegtem a víz alatt és vertem. Azon voltam hogy elsüljek hamarabb mintsem hogy elfogyjon levegő. Erre mindig ügyeltem.


Sőt olyan is volt hogy téli tudovel mentem le és eljátszottam, hogy megfulladok. Elkezdtem kifújni a levegőt, (persze csak ésszel) "hullámoztattam a hasam", rangatoztam.... Aztán a végén amikor nem volt már levegő akkor feljottem de a szerszám állt rendesen.

2019. márc. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ők próbálták:


[link]


[link]

2019. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Én kiprobálnám de nem tudom h mit hogy oell pontosan meg ilyenek sajna, de majd megpróbálom :D
2019. márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen szex közben víz alá nyomás vagy csak maszti a víz alatt
2019. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ti most férfiak v nők vagytok?


Nőt keresek ilyen alkalomra.


F

2019. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!