Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van (nak) ilyen férfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van (nak) ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Nekem az idősebb férfiak tetszenek.

Szeretem azt hogy tapasztaltabbak mint a fiatalok, és érettebbek, komoly a gondolkozásuk.


De sajnos azt tapasztalom hogy ha van is idősebb férfi, az csak sz_xet akar, vagy sportosabb férfit.


Létezik olyan aki komolyabb kapcsolatra vágyik, és nem egy Adoniszt keres?


22F



2019. márc. 16. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Először szűrd ki, ne legyen biszex, azzal nem fogsz tudni komoly kapcsolatot kialakítani.
2019. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Adoniszokkal van a legtöbb probléma, hidd el.

Egy egyszerű kinézetű, akár macis, de értelmes és megbízható srác mindennél többet ér !

Viszont mi, idősebbek is keressuk az ilyeneket,de valahol nagyon elbújnak....Pedig jó lenne, ha komoly és rendes " mezei" srácot meg lehetne ismerni :)

2019. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1esnek: Ez elég sztereotip... le lehetne állni a bifóbiával, mert akire azt mondják, hogy csal, az egy idő után már csak azért is csalni fog. Csak rendes embert kell találni. (HA meg idővel változik a vonzalma és a nők jobban kezdik érdekelni, akkor hagyni kell, had menjen, még ha fáj is. Nem egy ketrecbe zárt állat az ember társa, ha eltávolodik akkor engedni kell.)


Kérdezőnek: Én sok idősebb ember érdeklődését megkaptam, annak ellenére, hogy nem gondolom magam "Adonisznak". Neten azért akadnak és ahogy beszélgettem velük rendes, értelmes fickóknak tűntek, még úgy is, hogy kiestek az érdeklődési korosztályomból.

2019. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak, de nehéz találni őket.


Nem értem az első válaszolóval hasonlóakat. Attól még hogy valaki bi, nem jelenti, hogy minden emberrel le akar feküdni, meg hűtlenebbek. Mindenki magából indul ki, nem véletlenül.

2019. márc. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok nem vagyok bifóbiás, de abban igazatok van, hogy nem fejtettem ki.


A biszexek nagy része kapcsolatot nem tud elképzeli azonos nemmel, max csak szexkapcsolatot.

Hogy monogám-e a többség? Nem. Látható mennyi családos apa tart titokban pasit. (Nem tudom ez hűtlenségnek számít-e, hisz van olyan amit a csaj nem tud neki megadni)


Ha korábban szeded fel a pasit, vagy családot akar idővel, vagy a társadalom nyomására inkább nőt választ párjának, mert a férfiakat nem meri felvállalni.

Jó van kivétel, de mennyi? Nem sok.

2019. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!