Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex pasival komoly kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasival komoly kapcsolat elképzelhető?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tapasztalatokat várok.

Véleményem szerintem nem, mert egyrészt a pasi családot, gyereket akar, és mivel van "választása", inkább a hetero életet választja, mert nem meri felvállalni a pasit.

Meg a legtöbb biszex csak szexkapcsolatot tud elképzelni pasival.

Kort is írjatok, és hogy nálatok kizáró ok-e az ismerkedésnél, ha a másik fél biszex?



2019. márc. 17. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Emberfüggő. Heterok is vannak akik nem akarnak gyereket. Nálam nem kizáró ok.
2019. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Csak dugni akarnak. Tapasztalat.
2019. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Biztos van hűség náluk is, tehát nem nem lenne kizáró ok. 20/f
2019. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez tényleg emberfüggő. Lehetne általánosítani, de minek, ha esetleg úgy is 1 emberről van szó. Nem mindenki tudatos, nem mindenki gondolkozik csak az agyával (és a farkával) még, MÉG éppen akad 1-2,aki hagyja hogy a szíve irányítsa
2019. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Melegből is van olyan akivel nem képzelhető el komoly kapcsolat. A biszexnek sok fajtája van, van aki letud feküdni nővel, de nem élvezi annyira mint pasival. Meg szerelmes sem tud lenni úgy nőbe mint férfiba. Aki ilyen típus, hogy a férfiakat jobban szereti, azzal nem értem miért ne lehetne kapcsolatot kezdeni. Ugyanúgy tud vonzódni egy férfihoz akár egy másik meleg.
2019. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%
Biszex férfit csak a derékon aluli részeid érdekelnek,ebből kapcsolat sosem volt és nem is lesz, max szexpartnerség!
2019. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok de semmi nem igaz rám abból amit írtál róluk.

Volt már szo kapcsiról meleg sráccal de egyéb okok miatt nem lett belőle semmi, de én fiuval is és lánnyal is össze tudnék jönni a magam részéről...

2019. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!