Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Michael Jackson Homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Michael Jackson Homoszexuális volt? Ha igen miért molesztált fiúkat amikor bármelyik felnőtt meleg férfit megkaphatta volna?

Figyelt kérdés

Michael Jackson molesztált több fiút is a mostmár felnőtt férfiak elmondták hogy szexuálisan zakalatta őket és a fiatal fiúkhoz vonzódott a sztár.


De ha Homoszexuális volt akkor miért nem felnőtt férfiakkal kezdett?

Hiszen bármelyik jó képű pasit megkaphatta volna.



2019. márc. 18. 20:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Mert pedofil volt. Annak nem igazán kell a felnőtt, ha van gyerek is.
2019. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

A fenn nevezett elem nem lehetett 100-as! Ha valaki néger férfi, és fehér nő szeretne lenni, az nem normális. Hogy a vádakból mi igaz, azt már nem fogja elmondani senki. Valószínű hogy csinált olyan dolgokat, ami büntetendő. De azok is bűnösök, akik tudták, de hagyták hogy ez a lény ilyeneket műveljen. Ha mégsem bűnös, akkor viszont azok a felnőtt férfiak követnek el bőnt, akik a pénz reményében mindenfélét összehordanak. Esküdszéki tagként most bűnösnek mondanám. De ha a vádiratot nem tudják hitelesen alátámasztani, kénytelen lennék ártatlannak mondani. Akár követett el disznóságokat, akár nem!

Ez a törvény. A politikusok ebből élnek, hogy nem tudnak rájuk bizonyítani semmit. Illetve bárkit megvesznek kilóra, vagy kinyírják (kinyíratják) ha túl nagy a pofája!

2019. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Jackót tönkretette az apja...

Női hormonokkal tömte tele ( injekciózta), verte a legkisebb elcsúszott hangért még gyerekkorában, amikor a testvéreivel énekelt... ha valaki bűnös volt az egészben, akkor az ő volt.

Ezek után nem csoda, ha apakomplexusos lett, fiatal fiúkat molesztált...

Az összes testvére egyet ért abban, hogy Michael-t bántotta legjobban az apjuk ( ő volt talán a legtehetségesebb)

2019. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
#3 Azt lehet tudni, hogy miért adott női hormonokat a fiának?
2019. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
A pedofilok jellemzője, hogy szinte kizárólag kiskorúakhoz vonzódnak. Gyakran közömbös a számukra, hogy fiú-e, vagy lány (bár Jackson inkább a fiúkra gerjedt), a lényeg, hogy gyerek legyen. A felnőttek iránt nem mutatnak szexuális érdeklődést. Azaz egy fiúkat molesztáló pedofil nagyobb eséllyel kezd lányokat is molesztálni, mint egy felnőtt férfit.
2019. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan információ ami szerint homoszexuális lett volna.

Illetve semmi kézzelfogható bizonyíték sincs arról hogy pedofíliát követtet volna el, csak a vallomások. A múltban volt pár hasonló ügy a múltban és egyik esetben se tudták beigazolni hogy pedofil lett volna (ha jól rémlik az összes esetben utólag kiderült hogy kitaláció volt pénz szerzéshez). Ezek tudatában gyanús hogy egyik vádló aki elő állt pénzügyileg a földön van, másfél éve munkanélküli, vagy valami ilyesmi.

2019. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

A női hormonok miatt marad elég természetellenesen magas, szinte kontratenoros tenor hangja. Ha az ember belehallgat 1-1 dalba, szinte Mariah Carry-s magasságú hangok vannak....

Gyerekként és fiatal teenagerként nagyon magas hangja volt, és a hormonok (azt hiszem főleg ösztrogént kapott, és az androgén(férfihormon) szintje változatlan maradt) megtartották a hangszálai rugalmasságát.... ami miatt a nők magasabban énekelnek a férfiaknál (többnyire...)

Az sem igaz, hogy fehér nő akart volna lenni, bőrbetegsége volt, ami a bőr világosodásával, és megnyúlásával jár, és emiatt volt a rengeteg plasztikai műtét.

2019. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Fuuuuhh most néztem meg a Neverland elhagyása című dokumentum filmet.

Teljesen ledöbbentem és tényleg nagyon hihető amit mondanak benne lehetséges hogy tényleg igaz hogy Michael Jackson egy szörnyeteg volt olyan durva dolgok vannak elmesélve benne teljes részleteségel és teljesen hihető a fényképek a videók mindenhova fiúkkal járt fiúkkal aludt lánnyokal egyáltalán nem aludt inkább a fiúkat kedvelte.


Eddig nem nagyon hittem el azokat a vádakat amiket mondtak róla azt hittem csak a pénz miatt csinálják de hogy most megnéztem a filmet láttam a bízonyítékokat ,most teljesen elment a kedvem hogy Michael Jacksont hallgasak.


Úgy érzem hogy tényleg Homoszexuális pedofil volt.

A felesége szerintem csak állca volt és valójában a lánya és a fia nem a vérszerinti gyerekei hiszen ha vérszerinti gyerekei lennének akkor félvérek lennének.


Állítólag az is igaz lehet hogy Michael Jackson sosem szexelt nővel.

2019. márc. 18. 23:46
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

MOCSKOS, HAZUG LEJÁRATÓ PROPAGANDA AZ EGÉSZ!!!

Jackson sem pedofil, sem homokos nem volt!!!

Az egészet a háttérhatalom (bizonyos "vallás-nép" tagjai ) találták ki, mert Ő átlátott rajtuk, és ezt el is kezdte kiteregetni! Nem véletlenül gyilkolták meg!! (Senki ne gondolja már komolyan, hogy egy magasan képzett orvos, akinek igazából csak EGY beteget kellett kezelnie "véletlenül" túladagolja a bogyókat!)

Egyébként meg egy jellemző "tanú" vallomása szerint:

Ő arra "kényszerítette" a "tanút" és fiát, hogy az Ő, tehát Jackson pénzén elmenjenek nyaralni Brazíliába. A reptéren pedig azért akarta kibliccelni a kávét (azért "nem tudott fizetni"), mert Jackson ELLOPTA az Ő (mármint a "tanú) pénztárcáját!!!

Nos: az esküd szék, a bíró és a jelenlévők ekkor kezdtek szó szerint dőlni a röhögéstől!

És ez nem vicc, amíg le nem tiltották, a youtube-on is meglehetett nézni az eredeti felvételt.

Nos, ilyenek hordtak össze mindenféle hazugságot RÓLA! Holott Ő több árvaházat is támogatott anyagilag (Magyarországon is!), és Ő a jótékonysági koncertjeinek a bevételét VALÓBAN az arra rászorultaknak adta (ellentétben a legtöbb "sztárral")!

Aljas befeketítés, mocskos rágalmak, a valóságoz semmi köze ezeknek a szörnyű, kitalált rémségeknek! (És itt most TERMÉSZETESEN a pedofíliára gondolok!)

Valamint az apai "hormonkezelés" és verés is HAZUGSÁG, része a lejárató kampánynak! Ilyen alapon talán Zámbó Jimmy-t is hormon kezelték, csak mert ki tudta énekelni a magas hangokat?! OSTOBASÁG!!! (Mondom ezt annak ellenére, hogy nem vagyok egy Jimmy rajongó!)

Ja, és a félreértések elkerülése végett, nem vagyok homofób, mielőtt valaki ezzel vádolna, én biszex vagyok.

2019. márc. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem ismertem nyilván, de olyan benyomást keltett az a hapsi, mint akitől idegen a szex, a párkapcsolat, a felnőtt világ úgy egyáltalán.

Nem láttam konkrét bizonyítékot, ami a házából került volna elő a halála után, mesélni bármit lehet, úgyhogy állást nem tudok foglalni.

De volt egy magyar fiú is, Farkas Béla, akit emlékszem sok pénzzel támogatott. Szerinte baromság a vád.

2019. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!