Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek fura, ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fura, ha azt szeretném, hogy a párom "lányként" kezeljen engem (egy meleg fiút)?

Figyelt kérdés

Nem vagyok lány, nem érzem magam transznak, nem hordok női ruhákat, nem sminkelek, stb., de vannak lányos/feminin vonásaim, tulajdonságaim, és örülnék neki, ha a barátom inkább úgy viszonyulna hozzám, hogy ő a férfiasabb, én meg a nem férfias meleg a kapcsolatunkban. És számtalan példát fel tudnék hozni, hogy mi is tetszene pontosan, de szerintem értitek.

Vagy ha nem kérdezzetek :D

Más is érez így? Van ilyen kapcsolat? Van aki örülne, ha a párja ilyet kérne tőle?



2019. márc. 19. 20:57
 1/7 he84 ***** válasza:
63%
Hát egy kicsit fura, hisz férfi vagy te is, de azért nem olyan nagy baj. Szexualitás terén ezt úgy lehet, hogy ő az aktívabb fél a szexben, te meg az alárendelt passzívabb. Ezt vele kell megbeszélned őszintén.
2019. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az kimaradt hogy szexben passzív szeretnék lenni, de a kérdés nem csak a szexre irányult. És most nincs barátom jelenleg.
2019. márc. 19. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Én értem hogy mire gondolsz.

Gondolom Te vagy a passzív fél a kapcsolatban.

Szerintem egyátalán nem gáz! (Amíg túl nagy különbségek nem adódnak) :)

2019. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

3-as vagyok. Bocs, azt hittem van barátod.

De a lényegen nem változtat :)

2019. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel :D Én is így vagyok vele.
2019. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Hány éves vagy?
2019. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
23 éves
2019. márc. 23. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!