Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan legyek hetero, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek hetero, ha titokban úgy érzem nem vagyok az?

Figyelt kérdés
Nem voltam még senkivel eddig, csók se volt, de nagyon szeretnék elsőre lánnyal. Amíg nem volt barátnőm alapbol nem tudhatom de szeretnék. A melegséget meg inkább rámbélyegezték az évek során, vékony testalkat, magas hang miatt. Magam sem rudom mi vagyok, mivel ugye nem is voltam senkivel de a rámbélyegzés miatt én is bele törődök legbelül hogy sosem lesz barátnőm és meleg vagyok de én nagyon nem szeretnék az lenni. Lehet hogy fura kérdés de hogyan ne legyek az, ha nagyon nem akarok? (Próbálkoztam már lánynál, nálam meg fiú(k), és ugye egyikből sem lett semmi)

2019. márc. 24. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Tegyél rendet a fejedben, próbáld meg megítélni, hogy melyik nem jön be.

Ha nem tudod megítélni rendesen, akkor tedd zárójelbe a dolgot, majd az évek eldöntik.

Ha heteró vagy, akkor felejtsd el, hogy mit gondolnak rólad az emberek, lendülj túl rajta.

Ha nem vagy heteró, akkor hidd el nekem, hogy csak évek kérdése, és nevetve gondolsz vissza az elfogadás problémájára. Nehéz, de sikerül.

Amit ne tegyél: soha, de soha ne nyomd el a vágyaidat, ne próbálj más lenni, mint ami vagy, mert mindenkinek ártasz vele, de legfőképpen magadnak.

Ha vannak kérdéseid, dobj egy privit, remélem, tudok segíteni.

Sok sikert!

2019. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleg vagy, nem tudsz ellene semmit tenni. Lehetsz lánnyal, lehet feleséged, de ettől még az orientációd nem lesz hetero es nem leszel boldog! Szerintem fogadd el magad úgy, ahogy vagy és szard le, hogy mások mit gondolnak.
2019. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor kivered mire izgulsz? Az mindent elmond :)
2019. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!