Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, hogyan készítitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, hogyan készítitek magatokat elő szexre?

Figyelt kérdés

Ha nem tudjátok előre, hogy szex lesz aznap, akkor nem történhet "baleset" a tisztítatlan végbél miatt?


Mennyire baj, ha szőrős a hátsója a passzív félnek? Ti borotváljátok?



2019. márc. 27. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Irj és akkor elmondom hogyan és mit csinálj :)
2019. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hirtelen, spontán, felkészülés nélkül jön az akció, akkor előtte megmondom a társamnak, mi újság.

Az én kapcsolataimban eddig nem volt zavaró a szőrös fenék, mert egészében szőrös vagyok, így nem árulok zsákbamacskát.

2019. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thillmin ***** válasza:
89%

Igen, történhet baleset, ha az ember nem takarít ki előtte. Ha szőrös a hátsó, az bajnak nem baj, ez inkább ízlés kérdése. Én speciel a szőrtelent preferálom, de borotválni csak farkamat és környékét szoktam.


A felkészülést célszerű azzal kezdeni, hogy kísérletet teszel egy klasszikus kábelfektetésre. Nálam már kialakult a feltételes reflex, ezért elég ha csak arra gondolok, hogy szeretnék valamit a hátsómba, és máris beindul a természetes bélmozgás. Akár tudtál kakálni, akár nem, utána kell egy beöntés. Ehhez szükséged lesz egy ehhez való készülékre, sima patikában olcsón megkapod (és nem, nem kérdezik mire kell). Azt meg kell tölteni langyos vízzel úgy, hogy ne maradjon benne levegő. A csövére kensz egy kis síkosítót, fölnyomod magadnak, a "gumilabda" részre rámarkolsz, hirtelen kinyomod belőle a vizet, és elveheted a cuccot. Ettől elég gyorsan megjön a székelési inger, szóval farpofákat össze! Vársz pár másodpercet, közben ráülsz a klotyóra, aztán kiengeded. Ha a vízzel együtt jön ki széklet is, én megismétlem a műveletet, hogy biztosra menjek.

2019. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!