Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan találhat partnert egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhat partnert egy kevésbé fotogén, vékony passzív fiú?

Figyelt kérdés
A társkeresőkön mindenki az én szintem felett áll. Nem tudok senkivel ismerkedni, mert rögtön képet kérnek és ott el is bukik a dolog. :(

2019. márc. 29. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt h kevésbé fotogén? Hogy nézel ki?
2019. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát, még nem rondázott le senki, de sem helyes sem jóképű nem vagyok, de legalább pattanásos.

És semmim nincs, vékony vagyok, kivéve a lábam.

2019. márc. 29. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És elkezdtél valamit a változás érdekébe?

Én is vékony voltam nem volt izmom, elkezdtem és már teljesen más emberé alakultam, csak el kell kezdeni.

Jó nálam is volt ilyen mély pont, de ez nem vissz előrébb.

A pattanások ellen is lehet csinálni valamit vannak különböző krémek rá. Meg alapos arc mosás mindennap.

Hozd ki magadból a maximumot.

2019. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz. A vékonyság szerintem nem hátrány de ha zavar kezdj el sportolni. Nem érdemes olyan dolgok miatt panaszkodni amin te magad is tudnál változtatni.
2019. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Voltam kozmetikusnál és bőrgyógyásznál is, hormonális gyógyszert is szedtem, de nem használt.

Edzeni pedig csak otthon van lehetőségem és nem szedek fel semmit.

2019. márc. 29. 22:37
 6/10 kovpet ***** válasza:
100%
A vékonyság előny.
2019. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kovpet, miért?
2019. márc. 30. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon edzek, vannak fent youtub-on videók, hasizom, bicepsz...

Simán lehet csinálni úgy hogy látszik az eredmény.

Persze nem 3 nap múlva lesz változás idő kell hozzá. Mindennap edzés otthon ha minél hamarabb akarod látni a változást.

A vékonyság pedig előny edzés terén is hamarabb látszik az izmok növekedése mint a pocakosabbaknál. Ez is inspiráló lehet :D

2019. márc. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
100%

Épp azért, amit az előző is írt. Egyrészt szép, másrészt jó kiindulási alap.

De a lényeg, hogy szép <3

2019. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen pasim. Ő sem értette, hogy mit szeretek rajta. Egyszerűen nagyon bejött. Csodás éveket töltöttünk együtt. Sajnos vége lett. :(
2019. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!