Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szűzként miért ennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzként miért ennyire nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy átlagos, kicsit masszívabb, ápolt, művelt, férfias kezdő (inkább passzív) srác vagyok. Szeretnék ismerkedni, rátermettnek érzem magam rá, de nagyon nehéz ilyet ma... Céltudatosnak és határozottnak tartom magam, abban van valami ijesztő, vagy hátrányos? Azt érzem, hogy a céljaimat, gondolataimat nem tudom érvényesíteni. Illetve az első együttlétet is olyannal szeretném, akivel már kicsit ismerjük egymást, nem tudnám elképzelni az egyéjszakázást.


Volt már valaki hasonló cipőben? Ha igen, akkor hogyan és mikor jött a fordulat? 🙃



2019. ápr. 2. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2019. ápr. 2. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán regisztrálhatnál valami társkeresőn, de sajnos ott nagyon nehéz olyat találni aki tényleg ismerkedni akar és nem rögtön lefektetni
2019. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van, ahol fent vagyok, de elég komolytalan oldalak sajna 🙃
2019. ápr. 2. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretnélek megbántani, de szerintem itt nem a szűz tényezővel van baj.. amint ezt írod is “kicsit masszívabb” vagy. Nem mindenkinek jön be. Felszínesek vagyunk, én is az vagyok..
2019. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha az utcát járom és a heterokat nézem, figyelem, akkor aki 4kg plusszal rendelkezik az nincs egyedül csak mert a felesleg az indok (mindemellett a pluszokkal is tök átlagosnak gondolom magam). Tudom,hogy néhány kiló nem kifogás, mert leadható (aktuális téma). Van szemem nekem is tetszenek dolgok. Szerintem az is baj, hogy listáink vannak amiből nem akarunk lejjebb adni... Bocsi
2019. ápr. 2. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban egy külsőséges világ. Kezdj el edzeni. Hidd el, ha jó pasi vagy, akkor sorba állnak érted és elárasztanak üzenetekkel. A többséget nem érdekli, hogy nem voltál még mással, nem az a gond.

Látsz akármilyen értelmes, de nem fognak visszaírni, ha nincs kémia. Találni úgyis olyat, aki ad magára és mellette értelmes.

2019. ápr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!