Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek megéri várni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni egy kapcsolatra/szerelemre, mielőtt szexelnék valakivel, vagy nem? Fontos kérdés, kérlek, akinek van ebben tapasztalata, átment ezen, segítsen?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindig kapcsolatot és szerelmet szerettem volna, most is, de melegéknél ez elég körülményes, nehéz összehozni, megfelelő párt találni... Még szűz vagyok, pont emiatt, mert a szex nekem több, mint egy kaland egy akárkivel, csak hogy gyorsan elélvezzek, stb.

De azért nekem is vannak szexuális vágyaim, igényeim, de félek, hogy megbánnám; hogy utána nem találnám önmagam; és ha tényleg kapcsolatra kerülne a sor, a párom szemében használt áru lennék, nem "tiszta", vagy valami ilyesmi, mert egy olyannal voltam először, aki nem akart tőlem túl sokat, csak megdugni...

Lenne alkalmam szexelni, olyan fiúval is, aki türelmes, kedves, megbízható, tapasztalt és jól bánna velem, de kétségeim vannak... :/ Várjak még, vagy mindegy kivel vagyok először? Mármint mindegy mennyire vannak közöttünk mély érzések, elég ha csak van egy kis szimpátia? A szex az csak szex? Meg fogom bánni, még ha jó is lenne és élvezném?

Lehet kapcsolatra csak pl. 2 év múlva lesz lehetőségem, szexre meg akár holnap...

Ki hogy élte ezt meg, aki hasonló vívódáson ment keresztül először? Várt felesleges, és azt bánta meg, hogy félt és nem lépett egyet előre a testi örömök megtapasztalása felé? Plusz teher, hogy fiatalként ez "alap", hogy csak úgy szexelnek, élvezik a fiatalságot, és folyton megkapom, hogy álomvilágban élek...

Az érzelmi kielégülést külön lehet választani a testi kielégüléstől?

Tudom, elég szánalmasnak tűnök, de ez van, ilyen vagyok... :/



2019. ápr. 3. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdezö,


mindenkinek saját magának kell eldöntenie, hogy miként szeretné megélni az elsö alkalmát, természetese az emberek 70% szeretné romantikusan és érzelmekkel telve megélni, ami normális is, hisz nem csak egy test vagyunk és nem feltétlen, csak a testünk akar kielégülni, persze vannak elönyei a kötöttség nélküli szexnek, de az eléggé nehezen megoldható, mert elöbb utóbb az egyik fél elkezd érezni a másik iránt valamit, föleg, ha olyan beállítottságú, hogy fontosak számára az érzelmek minden féle emberi kapcsolatban, ez esetleg, úgy müködhet ha tényleg mindkét fél, csak egy testet lát a másikban, amihez alkalmanként hozzáér ha úgy érzi. Èn az elsö alkalmat meghagynám, olyannak akiben bizok és szeretem, de persze ez is relatív, mivel attól, hogy te szereted és bízol benne, még nem biztos, hogy ez kölcsönös illetve, hogy az érzéseitek, ugyanazon a szinten vannak, söt ez szinte sosincs igy, mert mindenkiben másképp mennek a dolgok és másképp érzik a dolgokat. A lényeg, hogy ha esetleg úgyis döntenél, hogy az alkalmi szexet választod, akkor a te döntésed, csak jól gondold meg, ha te magadat nem érzed, ettöl kevesebbnek és tisztátalannak, akkor tedd meg, ha lesz egy olyan ember akivel, kapcsolatod lesz, akkor ugy fog szeretni és elfogadni, amilyen vagy a tetteiddel es hiábiaddal együtt, mivel te is mondod, hogy a melegeknél ez elég körülményes, lehet nála is ez volt a helyzet, hogy nem feltétlen kapcsolatban vesztette el a szüzességét. Az is lehet, hogy egy csak szexnek induló dologból végül valami komolyabbra is fordul a dolog.. sose tudhatod. Tégy a szerint amit a szived diktál, ha te úgy érzed, hogy igen is vársz a megfelelö emberre, akkor tégy úgy és ne érdekeljen, hogy mások szerint álomvilágban élsz, szíve joga mindenkinek dönteni a saját boldogsága felöl és hogy neked mi a jó azt csak is te tudod, szóval mondhatom, hogy dönts igy vagy ugy szerintem, de tedd fel a kérdést magadnak és a lelked válaszolni fog :)

2019. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ebben a dilemmában küzködöm. :/ Én még tudok várni jó pár évig az igazira, de nem tudom, hogy valaha is lesz-e szerencsém egy olyasvalakivel elvesztenem a szüzességem, aki szeret és tisztel. Nekem többet ér ez a tudat, amit az előbb említettem, mintsem hogy egy olyan emberrel szexeljek először, aki utánna nem akar tőllem semmit. Ha van dildód, akkor használd azt. Nekem még arra sincs esélyem, hogy vegyek egyet, mert nem élek egyedül. 18 vagyok, úgyhogy nem maradt sok időm, de ha bebukom, akkor legalább még tiszta maradtam. Úgyis egy negatív, önsajnáltató, depresszív ember vagyok. :) Remélem ezzel segítettem a döntésedben. "A szexben az ölelés a legjobb", és ezt csak egy ideális fiú adhatja meg igazán.
2019. ápr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Enis álomvilagba élek pedig 32 vagyok

Sose szexeltem senkinek mert sose tetszettem annak aki nekem, massal meg nem akartam

Nehez ügy az elso alkalom

2019. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!